Alp.com.ua - снаряжение для приключений

+38 (056) 767-07-04 Интернет-заказы

+38 (067) 37-88-777 пн. - пт., 9:00 - 18:00

+38 (056) 236-29-48 магазин «Восхождение»

+38 (056) 785-62-29 магазин «Коллекция приключений»

перезвоните мне

Ми їдемо!

Вже пройшов десь місяць-півтора, як ми повернулися, але емоції настільки свіжі і яскраві, що вирішила описати враження про наш відпочинок. Адже цей відпочинок - це не готелі і не екскурсії, це дещо кардинально інше. 7 днів, цілий тиждень, у відкритому морі на яхті - це ще той був виклик для мене, але я завжди хотіла чоловіка, у якого були б свої хоббі, свої захоплення і обіцяла, сама собі:)), поважати його інтереси та всіляко підтримувати. От і отримала дайвера, альпініста, колекціонера ножів і т.д. в одному обличчі))) Тому коли чоловік заговорив про дайвсафарі, на яке він вже їздив і на яке хотів би поїхати знову, але обов’язково зі мною, я сказала «поїдемо»)) Навіть відвідала два заняття з дайвінгу у басейні, з двома різними інструктороми, але поки що дайвінг і я - різні речі. Страх зняти під водою маску, витягти з рота регулятор і при цьому продовжувати видихати - сильніший за бажання милуватися морськими жителями та глибинами. Страх сковував всю мене і не дозволив продовжити навчання далі. Тепер, надихнувшись розповідями і відео чоловіка та всієї прекрасної компанії дайверів, з якою ми провели цей тиждень, я думаю відновити навчання Утім, у відкритому морі поки що без дайвінгу я теж не сумувала. Снорклінг - моє улюблене заняття в Червоному морі, звісно, два дні я зовсім не підходила до дайв-деки, з якої ниряють у море. Причина всьому - акули, але це вже зовсім інша історія.

Вразило, так вразило!

Що ми побачили за тиждень перебування у відкритому морі? Найбільшим враженням було 15 акул, які одночасно оточили нашу яхту і здавалося от-от застрибнуть на палубу; велетенські дельфіни, які виглядали дуже щасливо, не те, що в дельфінаріях; неймовірні заходи сонця на тлі безкрайого моря; і один схід сонця, бо спати ми любимо більше, ніж милуватися сонцем)); затонулі кораблі і пароми, на яких ще зберігся і товар, і інтер’єри; безліч рифів, коралів, скатів, мантів.

 

Що ми відвідали за цей тиждень? Вирушили ми в море з порту міста Марса Алам і відправилися на Південь. Першою значною стоянкою був Ельфістоун, далі Дедалус, Бразерси, Сафага, Салем Експрес. Найкращі дайв-сайти Червоного моря. Повернулися на сушу в порт Хургади.

Що стало справжнім викликом, так це відсутність три дні будь-якого зв’язку: ні Інтернету, ні мобільного сигналу. І тут вечори стали ще затишнішими, розмови ще більш душевнішими, фільми ще більш цікавішими, а вино ще більш смачнішим Талант чоловіка теж був спасінням у такі дні, не одна струна на гітарі була порваною Далекооо від берега у відкритому морі, десь між Єгиптом, Ізраїлем та Саудівською Аравією, без зв’язку, я зрозуміла, що інколи просто необхідно відпочивати ось так, аби цінувати ще з більшою силою все те, що ти маєш і краще в такі миті розуміти, що саме тобі потрібно і як, все таки, багато у нашому житті всього зайвого і неважливого. Отже, дайвсафарі - це також і гарна нагода привести свої думки в порядок.

Номер люкс на яхті

Як для людини, звиклої до абсолютного комфорту, провести цілий тиждень у відкритому морі для мене прирівнювалося до якогось вироку)) Але я помилялася! Яхта була надто комфортабельною. Каюта не гірше п’ятизіркового номеру, навіть білі м’якенькі халатики є. Харчування різноманітне, завжди свіже, смачне. Персонал привітний і впевнений. Дайверам взагалі нічого, окрім того, як милуватися морськими красотами, не залишалося робити. Гідрокостюм на тебе одягають, балон заправляють, ласти подають, маску промивають. Хочу тепер на лайнер. Там взагалі своя держава на воді))

Ну, а тим часом подорож давно добігла кінця, а слова вдячності так до сі і не сказані! Виправляємо ситуацію)) За те, що чоловік кайфонув на повну, занурюючись щодня у первозданний морський світ, мав змогу доторкнутися до акули, ніби показуючи цьому хижаку, що я тобі друг, бачив нереальної краси рибок і корали, записав декілька десятків годин унікального відео дякуємо «Колекції пригод» і особисто Андрію Осауленку, який бездоганно все організував, дбав про всіх, допомогав і опікувався. Я дякую за можливість краще пізнати саму себе в такому гарному, але ж замкнутому просторі, за душевні розмови, за чудові маяки, на які ми піднімалися, за розбуджене бажання займатися дайвінгом. Далі буде, бо ми ще обов’язково поїдемо в дайвсафарі з цією командою.

Тетяна Брикова,
для проекту ALP