Шановні однодумці, Компанія «Колекція пригод» вважає, що наближається пора СКИДАТИ МАСКИ!

Та робить це першою.

На початку року дніпровська компанія, з цікавою історією, прийняла рішення про експансію до Києва. Ми давно мріяли обладнати зручну локацію, з чудовою експозицією сучасного спорядження. Яка буде не тільки точкою продажів, а й місцем спілкування захоплених пригодами, хабом для зустрічі з цікавими людьми, виставками, майстеркласами, тестуваннями та т.п. І майже зробили це. Але щойно відкривши двері почули команду «фальстарт» від неклітинного рефері з мікросвіту. Та щоденне підвищення рівня ультрафіолету, впевненість в винятковому імунітеті нашого давнього народу, та ще якесь невідоме відчуття, яке ніколи не обманювало, підказують нам що дуже скоро все стане на свої місця і ми зустрінемось.

Тому ми анонсуємо своє офіційне відкриття!

Щойно це дозволить закон, ви побачите новий магазин «Колекція пригод»: Місто Київ, вул. Константинівська 71, ТЦ «Шоколад», 1 хвилина від станції метро «Тараса Шевченка», посеред шляху до скелелазного центру «Гіперіон»:

 

  • Більше 200 кв. метрів площі, продукція майже всіх поважних світових брендів спорядження.
  • Максимально розвернута модельна лінійка брендів, що ми дистрибьютуємо в Україні – Garmont (італійське трекінгове взуття), Mountain equipment (британський одяг, килимки, спальники), Goal Zero (мобільні сонячні панелі, та системи електричного живлення із США), Climbing technology та Rock Empire (скельне спорядження з Італії та Чехії), Nikwax (найвідоміші хімічні засоби для догляду із Британії), Gregory (США, один із світових лідерів в виробництві рюкзаків, новачок в Україні), McNet (засоби для ремонту, США), Dіsrect Alpine (дууже крутий одяг для гір), Bridgedale (Шкарпетки), Кovea (газове обладнання)
  • Програма щотижневих майстеркласів, зустрічей з прорайдерами та амбасадорами вищевказаних брендів.
  • Велика бібліотека книг про гори, та дещо цікаве з медійного поля, що ми готуємо як сюрприз
  • Фонд цікавого спорядження для тестування.

Ми щиро віримо в дієвість позитивних людських думок, тому просимо вашої допомоги в візуалізаці та наближенні здійснення нашої мрії – остаточного відкриття! Тому оголошуємо конкурс-прогноз «ПАДІННЯ МАСОК».

 

Вам потрібно вгадати дві дати:

1. Число та місяць, коли обставини дозволять працювати спортивним магазинам. (Дата публікації розпорядження по Києву)

2. Дата зняття основних транспортних обмежень, старт першого міжміського потягу.

 

Для цього, потрібно виконати знайомі маніпуляції:

Бути підписаним на нашу сторінку, зробити репост даної публікації, в коментарях вказати прогнозовані дати.

 

Серед учасників, що назвуть точну дату, в той же день ми розіграємо цікаві подарунки:

1. Перший прогноз – Компактний рушник McNett Outgo Microfiber Towel L

2. Другий прогноз - Світильник Goal Zero Crush Light Chroma