Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет-магазин Alp - спорядження для туризму та кемпінгу
0
Мій кошик

Дитячі альпіністські каски

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Дитячі каски для захисту маленьких спортсменів

Дитячі альпіністські каски – необхідний елемент захисту дитини під час занять екстремальними видами спорту. Так склалося, що малюки завжди прагнуть наслідувати дорослих, і заняття спортом не є винятком. Тому для того, щоб заняття спортом, навіть екстремальним, приносили вашому малюку тільки задоволення, варто з усією серйозністю підійти до питання безпеки. Досить часто батьки нехтують таким важливим елементом захисту, як дитяча каска, вважаючи, що обв’язки та організації страховки достатньо для дитини. Але не варто забувати, що випадки бувають різні і заняття альпінізмом або скелелазінням також можуть бути непередбачуваними. Раптовий зрив чи падіння спорядження можуть надовго відбити у вашого малюка бажання займатися спортом.

Дитяча каска – безпечно, весело і гарно

Тому дитячі альпіністські каски мають бути присутніми у наборі спорядження будь-якої родини, де є маленькі спортсмени. Не складають винятку і дитячі секції зі скелелазіння. Досить часто можна побачити, як маленький скелелаз безстрашно підіймається по високому тренажеру, навіть простібаючи страховку, але робить це без каски. Допускати цього в жодному разі не можна, і якщо в арсеналі секції відсутні дитячі каски, то вже батькам варто подбати про їх наявність у дітей. І якщо на скеледромі ще можна знехтувати каскою, то на справжньому скельному рельєфі цього робити в жодному разі не можна – заняття скелелазінням на скелях обов'язково мають проводитися в касках. Використання дитячих касок так само виправдане в сучасних мотузкових парках розваг, де більшість відвідувачів складають саме діти. В арсеналі спорядження кожного парку мають бути не лише дорослі, а й парочка касок дитячого розміру.
Дитячі альпіністські каски мають схожу конструкцію з дорослими моделями, але водночас мають відмінні риси, які роблять їх максимально комфортними для використання на дитячих голівках:

  • можливість повного регулювання розміру обхвату голови – навіть на найменших спортсменів;
  • спеціальні м'які ущільнювачі всередині каски та на підборідному ремінці для комфортного використання;
  • яскраве привабливе забарвлення.

Купити яскраві дитячі альпіністські каски можна у нашому інтернет-магазині. Нехай вибір дитячих касок не такий величезний як дорослих, але наші консультанти зможуть підібрати саме ту модель, яка буде до вподоби вашому малюку. Ми здійснюємо відправку усіма містами України, такими як Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Львів, Суми, Чернігів, Черкаси, Чернівці, Житомир, Івано-Франківськ, Хмельницький та інші населені пункти країни (за доступними напрямками).

Поширені запитання:

Для правильного підбору розміру варто виміряти обхват голови дитини та порівняти з таблицею розмірів виробника. Варто приміряти каску перед покупкою.

Варто замінити каску після удару чи падіння, якщо вона зносилась чи пошкоджена. Також час купити нову якщо розмір перестав підходити.

Дорослі каски на дитячій голові будуть мати неправильну посадку, давати недостатній захист без урахування особливостей дитячої голови та шиї, будуть надто важкі.

Вгору