Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет-магазин Alp - спорядження для туризму та кемпінгу
0
Мій кошик

Промислові страхувальні системи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Страхувальна система для висотних робіт

Спорядження для промислового альпінізму — спеціальне спорядження для виконання певного типу висотних робіт на промислових об'єктах, будівельних майданчиках, будинках (насамперед фасадах) та інших конструкціях.

Використання методів промислового альпінізму дає змогу отримати доступ навіть до важкодоступних місць, без використання складних конструкцій, таких як риштування, колиски або дорогі підйомні механізми.

Види промальп спорядження

Щоб безпечно та комфортно працювати методом промислового альпінізму, потрібно мати набір з усіх необхідних елементів спорядження для висотних робіт, зокрема:

 • мотузку та захист для неї;
 • самостраховку;
 • каску;
 • спусковий пристрій;
 • затискачі (для підйому та страховки);
 • карабіни;
 • педаль для ручного затискача;
 • обладнання для організації страхувальної станції;
 • сидіння;
 • страхувальну систему.

Певна річ, що для різних завдань потрібна більша чи менша кількість різного спорядження, яке можна заміняти чи комбінувати, та найголовніше для вашої безпеки буде незмінним — страхувальна система.

Страхувальні системи для промислового альпінізму, на відміну від звичайних, мають широкі ножні петлі та широкий поясний ремінь з м’яким наповненням — для комфортної роботи в них тривалий час. І можуть відрізнятися залежно від конструкції:

 • Повна страхувальна система — комбінована цільна система, що складається з верхньої та нижньої обв’язок. Запобігає перевертанню вниз головою, має велику кількість точок страховки та позиціонування, що дає змогу також зручно розподілити спорядження. Такий вид користується більшим попитом, оскільки він найбільш зручний. Є також моделі повних систем, які можна використовувати як нижні, завдяки зйомним плечовим ременям.
 • Нижня система — поясна обв’язка, яка може самостійно застосовуватися для страховки на вертикальних роботах. Проте безпечніше все ж використовувати її разом із плечовими лямками.
 • Грудна обв’язка — наплічні ремені, які використовуються лише у комбінації з нижньої системою і не підходять для страховки окремо.

Страхувальні системи для промальпу відрізняються також не лише широкими ременями, а й загалом більшими габаритами та вагою. Конструкція цих систем направлена на якомога комфортніше перебування в них протягом тривалого часу, відповідно, вони не підходять для активного лазіння, оскільки обмежують рухливість.

Переваги страхувальних систем для висотних робіт

Поміж основних переваг від використання страхувальних систем під час висотних робіт, можна відзначити:

 • Безпечне виконання роботи, адже страхувальна система запобігає падінню.
 • Комфортна робота навіть при тривалих зависаннях в безопорному просторі протягом робочого дня.
 • Легкодоступність всіх необхідних інструментів. Оскільки більшість промальп систем мають велику кількість розвантажувальних петель, все необхідне спорядження завжди буде під рукою.
 • Можливість дістатися до важкодоступних місць без використання складних та дороговартісних механізмів.

Як вибрати спорядження для промислового альпінізму

Насамперед, варто зазначити, що немає універсального мінімального набору спорядження для будь-якого виду робіт методом промислового альпінізму.

Тому, щоб вибрати спорядження для промальпу, слід якомога чіткіше мати уявлення про те, чим ви займатиметесь.

А от якщо говорити про універсальну страхувальну систему — то це буде комбінована цільна обв’язка, яка гарантуватиме безпеку і комфортне розміщення в безопорному просторі у будь-яких умовах висотних робіт.

Варто також зазначити, що така система коштуватиме досить дорого, тому якщо ціна для вас важливий критерій — можна зібрати комплект самостійно з верхньої та нижньої обв’язок, монтажного поясу тощо.

Крім того, є деякі страхувальні системи, що більше підходять для вузької спеціалізації, як от арбористика. Вони матимуть більш відповідне розміщення петель для зручності роботи.

Тож, якщо ви початківець і хочете придбати якісне та найбільш відповідне до ваших завдань спорядження для промальпу — краще звернутися до фахівця, який зможе порадити кілька варіантів, враховуючи всі найдрібніші деталі вашого запиту.

Обслуговування та зберігання промальп спорядження

Оскільки від цього виду спорядження безпосередньо залежить людське життя, важливо правильно доглядати та зберігати його.

Якщо ви знаєте, як зберігати звичайне альпіністське чи туристичне спорядження — ви вже маєте уяву і про догляд за промальп спорядженням.

Загалом, варто притримуватись таких порад:

 • Завжди зберігайте спорядження чистим. Протирайте ганчіркою чи щіткою після кожного використання, якщо воно забруднилось. Таким чином ви запобігатимете передчасному зношуванню.
 • Зберігайте в сухому місці, куди не потрапляють прямі сонячні промені. Також слід подбати про те, щоб поруч не було опалювальних приладів та жодних хімічних реагентів.
 • Якщо якийсь з елементів страхувальної системи пошкоджений чи має зношений вигляд — таку систему не варто використовувати. Як і загалом зношене спорядження. В крайньому випадку, воно може бути як допоміжне або те, на яке не припадатиме навантаження.

Купити спорядження для промальпу у магазині ALP

Якщо ви плануєте займатися промальпом — без спеціального спорядження ніяк не обійтися.

В нашому інтернет-магазині доступний великий вибір сертифікованого спорядження, необхідного для висотних робіт від різних виробників та на будь-який бюджет.

Визначитися з конкретним товаром і купити спорядження для промислового альпінізму, яке відповідатиме саме вашим потребам, допоможуть експерти нашого інтернет-магазину.

А транспортна служба оперативно доправить замовлення до вашого населеного пункту.

Спорядження для промислового альпінізму має бути максимально функціональним, якісним та надійним.

Часто, під час покупки саме ціна допомагає зробити вибір на користь одного з виробників, але нагадаємо, що людське життя — безцінне, і економити на власній безпеці не варто.

Використовуючи на висоті тільки якісне спорядження, яке відповідає всім необхідним нормам та сертифікаціям, ви убезпечите себе та своїх рідних.
 

Найпоширеніші питання

Найбільше користуються попитом такі бренди:

 • Climbing Technology
 • Petzl
 • Rock Empire
 • First Ascent

Залежно від типу спорядження, бренда та якості, вартість може бути від 644 грн до 22 440 грн. Наприклад:

Ціна такої економії може виявитись надто високою, тому ми не рекомендуємо купувати б/в спорядження для промальпу. Від якості такого обладнання безпосередньо залежить ваше життя, а купуючи вживане ви не можете бути певні у стані спорядження та дотриманні всіх вимог до зберігання попереднім власником.

Вгору