Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет-магазин Alp - спорядження для туризму та кемпінгу
0
Мій кошик

Тактичне спорядження

Тактичне спорядження

Тактичне спорядження – це амуніція військових, яка допомагає їм виконувати різноманітні бойові завдання максимально успішно та безпечно. Спорядження має бути обов'язково якісним, від цього залежить життя. Предмети та пристрої, що допомагають знищувати противника - це озброєння. А до спорядження належать каска, бронежилет або плитоноска, розвантаження, рюкзак, підсумки, балістичні окуляри, рації тощо.

Спеціальне тактичне спорядження

 • Бронежилет

Захисний одяг без рукавів, зшитий із міцного матеріалу. Жилет укріплений усередині шарами захисного матеріалу, наприклад, параараміду або дайніми. Також усередині є захисні плити із металу або спеціальної кераміки. Бронежилет, крім куль, захищає від уламків.

 • Плитоноска

Цей виріб також призначений для захисту життєво важливих органів. Плитоноска пошита з супер міцного матеріалу (наприклад, кордури завтовшки не менше 1000d). У неї, як і в бронежилет, вставляються захисні плити - передня та задня. Плитоноска захищає лише у місцях, де розташовані плити.

 • Тактичний рюкзак

Тактичні рюкзаки відрізняються від роду занять бійця, але основне призначення - зручно переносити боєкомплект, особисті речі та спеціальне тактичне спорядження. У хороших рюкзаках на фронтальну частину додають систему MOLLE - це технологія модульних систем для перенесення додаткового спорядження з жорстким кріпленням. Туди можна причепити різні підсумки, наприклад, аптечний.

 • Підсумки

Це вироби для перенесення різних військових речей бувають:

 1. під магазини стрілецької зброї;
 2. універсальні під радіостанцію;
 3. адміністративні;
 4. для турнікету;
 5. утилітарні;
 6. для розміщення гранат.
 • Аптечка

Тактична аптечка складається з аптечного підсумку та тактичної медицини. Насамперед це турнікет, бандаж, бинт, ножиці, рукавички, назофарингеальна трубка, гемостатик.

 • Каска та кавер

Каска - один із найважливіших елементів екіпірування бійця, тому що захищає голову від механічних ударів та уламків. Виготовляються із сучасних матеріалів, максимально легкі та зручні. Багато моделей оснащені спеціальними кріпленнями під ліхтарі, приладами нічного бачення, вирізами під активні навушники. Кавер - це маскувальний чохол, що допомагає у камуфлюванні шолома.

Розвантаження та РПС (розвантажувально-плечовий пояс)
Створений, щоб правильно розподілити вагу речей та забезпечити до них швидкий доступ. Чим більше зосереджено спорядження по тілу, тим комфортніший бійцю в умовах бойових дій.

Якість тактичного спорядження

Тактичне спорядження має бути комфортним, не заважати свободі рухів. Але найголовніше це його надійність. Вибирайте тільки найкращу якість із високою міцністю матеріалів, зносостійкістю. Перед тим, як тактичне спорядження купити в Україні, переконайтеся в якісності продукції. Пам'ятайте, що від якості залежить максимальна безпека у використанні - чим вища якість, тим більша безпека у використанні. В небезпечний момент неякісне обладнання може підвести.

Де придбати тактичне спорядження

Довіряєте нашому магазину у виборі туристичного спорядження? Полюбилися наші привітні менеджери та експертні поради? Довіртеся нам і у виборі тактичного! Тепер у ALP.COM.UA можна купити тактичне спорядження. Віримо, що скоро ми переможемо і знову подорожуватимемо нашою прекрасною Україною!

Вгору