Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет-магазин Alp - спорядження для туризму та кемпінгу
0
Мій кошик

Алюмінієві карабіни

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Дюралеві карабіни для альпінізму та скелелазіння

Алюмінієві карабіни для альпінізму використовуються в горах як сполучний елемент для організації спуску, страховки, натягування переправ, перил та інших спортивних елементів, призначених для подолання конкретної ділянки рельєфу.

Карабіни виготовлені зі сплаву легких металів, але для простоти розуміння їх називають алюмінієвими. Такі карабіни дуже потрібні під час серйозних сходжень, у спортивних туристичних категорійних походах і зовсім не підходять для використання в промислових роботах. Для промислового альпінізму використовують сталеві карабіни, оскільки вони мають великі показники зносостійкості, не бояться впливу хімічних речовин, менше стираються тощо. Але водночас сталеві карабіни досить громіздкі та важкі, що робить їх незручними у використанні під час спортивних заходів, де кожен грам на рахунку.

Ключові особливості, які мають алюмінієві карабіни, це:

  • мала вага і невеликий обсяг;
  • високі показники міцності;
  • ергономічна форма.

Різноманітність форм та розмірів для будь-яких завдань

Зараз на ринку спорядження представлені алюмінієві карабіни різних форм і розмірів: класичні овали, трапецієподібні, HMS-карабіни, трикутні і так далі. Кожен вид карабінів призначений для певного виду робіт і якщо вам складно визначитися карабін якої форми вам необхідний, консультанти нашого інтернет-магазину вам допоможуть.

Карабіни для альпінізму зазвичай дуже легкі (вага окремих може досягати всього кілька десятків грамів), досить міцні (мають високий показник руйнівного навантаження – більше двох тонн), а також мають спеціальну клямку – муфту, яка може бути як автоматичною, так і механічною. Автоматична муфта вважається більш надійною, але для того, щоб швидко відкривати і закривати карабін, потрібен деякий досвід. У той час як карабіни з механічною муфтою простіші у використанні, наприклад, якщо ви працюєте в рукавичках. Карабіни без муфти використовуються як додаткові допоміжні елементи – для кріплення інструменту, додаткового спорядження тощо. Крім того, алюмінієві карабіни без муфти використовуються у комплектах відтяжок.

У нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір альпіністських карабінів найпопулярніших світових брендів. Наші продавці-консультанти підберуть для вас необхідне спорядження, а транспортні служби в найкоротший термін доставлять замовлення до таких міст як Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Луцьк, Черкаси, Чернігів, Суми та інші міста України (за доступними напрямками). 

Поширені запитання:

Алюмінієві карабіни не мають чіткого терміну служби, але їх необхідно регулярно перевіряти на наявність тріщин, вм’ятин, корозії. Перевіряйте також чи збережений функціонал, якщо карабін почав складно закриватись — варто його замінити, так як це може знизити його надійність.

Для чистки алюмінієвих карабінів використовуйте теплу мильну воду та м'яку щітку. Уникайте контакту з солоним чи кислим середовищем, яке може викликати корозію. Після чистки ретельно промийте та повністю просушіть перед зберіганням. Зберігайте в сухому місці, захищеному від прямого сонячного світла.

При використанні алюмінієвих карабінів важливо дотримуватися вказаних виробником обмежень щодо навантаження, уникати контакту з агресивними хімічними речовинами та враховувати обмеження щодо температури. Регулярно перевіряйте стан карабінів та дотримуйтесь рекомендацій виробника.

Вгору