Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет-магазин Alp - спорядження для туризму та кемпінгу
0
Мій кошик

Гарпуни для підводного полювання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Підводні гарпуни – це спеціальні «стріли» для підводних рушниць, за допомогою яких мисливець може вразити свою здобич, після чого притягнути її за закріплений до гарпуна лин. Використовується для полювання на річкову, морську та океанічну рибу, водних ссавців та рептилій, а також великих молюсків, таких як великі кальмари або восьминоги. Гарпуни бувають двох основних різновидів: різьбовий та «гавайський». Гавайські гарпуни – найпростіший і звичайний різновид. Гарпун сам по собі загострений та обладнаний прапорцем, який не дає рибі зіскочити з вістря після ураження.

Різьбові гарпуни обладнані універсальним різьбленням, на яке накручується наконечник. Наконечників, в свою чергу, існує безліч. І досить легко підібрати собі відповідний для конкретної здобичі чи універсальне рішення. Наконечники можуть бути однозубими, багатозубими, мати специфічну заточку «корона» або бути роз’єднуваними. Однозубі рішення – найуніверсальніший варіант, який перетворює ваш гарпун на кшталт гавайського, проте існує безліч варіацій та форм такого наконечника. Заточка "корона" – незвичайний варіант наконечника, який має свої плюси та мінуси. Перш за все, при попаданні в рибу такий наконечник наносить серйозні внутрішні пошкодження і величезний травматичний шок, а ще практично не рикошетить, проте його здатність дещо нижча ніж у стандартних варіантів. Багатозубі наконечники підходять на випадок полювання на невелику рибу або арбалетів з низькою потужністю, які використовуються для полювання на дуже близьких дистанціях. Гарпуни для арбалета відрізняються від тих, що використовуються для підводної рушниці пневматичного типу.

Купити гарпун для полювання можна через наш інтернет-магазин Alp.com.ua. У нас представлені відомі бренди, такі як Devoto Sub, O.ME.R., Mares та інші. Зв'яжіться з нами за телефонами, які вказані у шапці сайту, або напишіть нам на пошту. Ми змусимо виринути нашого досвідченого фахівця, який проконсультує вас і знайде потрібне рішення, після чого ми допоможемо оформити замовлення і відправимо вам зазначені позиції. Ціна на гарпун залежатиме від його типу, конструктивних особливостей та матеріалу виготовлення. Ми активно співпрацюємо з кур'єрськими службами, тому легко відправимо вам замовлення в будь-яке місто України, чи то Дніпро, Харків, Одеса або будь-який інший нанесений на карту населений пункт (за доступними напрямками).
 

Вгору