Ми – інтернет-магазин ALP.COM.UA – магазин із зовсім непростою, але цікавою історією.

Ми спостерігаємо за динамічним розвитком активного відпочинку, туризму та екстремальних видів спорту, які з неймовірною швидкістю набирають популярності, тому намагаємося не відставати від останніх тенденцій. В асортименті нашого магазину представлено безліч товарів найпопулярніших outdoor-брендів, зібраних з усього світу. Але ми не збираємося зупинятися на досягнутих результатах, наш асортимент товарів дуже «живий»: щодня він збільшується та розширюється, сподіваючись задовольнити запити найвибагливіших споживачів.

 

 

 

 

Наша миссия

Наша місія ... повернути спрагу до пригод, відкрити нові горизонти та отримати незабутні емоції від екстремальних видів спорту.

Спорядження для активного відпочинку та екстремальних видів спорту – це дуже тонка матерія, і ми це розуміємо. Саме тому наша основна мета – не механічно продавати товар, а надихати на новий спосіб життя: ще незнайомий і незвіданий вами. Ми цінуємо кожен відгук, кожну думку, кожного інтернет-клієнта. І не важливо, новачок Ви або справжній професіонал, магазин ALP.COM.UA допоможе вам підібрати саме те спорядження, яке вам необхідно: не тільки те, використання якого приноситиме вам гарантоване задоволення, але й таке, з яким ви відчуєте себе переможцем!

О Магазине

Колектив, зібраний «по той бік монітора» – це прості любителі активного відпочинку, походів та пригод, тому безліч товарів, представлених на нашому сайті, були протестовані особисто і неодноразово в горах, лісах, на річках та озерах. Ми горою стоїмо за всіма нашими продуктами зі 100% гарантією відповідності найвищій якості, адже за нашими плечима – десятирічний досвід роботи в outdoor-індустрії України. Завітавши до наших магазинів у Дніпрі «Колекція пригод» та «Сходження», а також «Колекція пригод» у м. Київ ви зможете не на словах у цьому переконатися.

  • О Магазине
  • О Магазине
  • О Магазине
 
alp

Ми завжди на зв’язку
Зв’язатися з нами можна з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 за реквізитами, вказаними в розділі Контакти, або простим листом на пошту [email protected], куди ви зможете не тільки надіслати своє замовлення, але й розповісти нам про свої пригоди :)

(067) 378 87 77
(066) 761 75 76