Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет-магазин Alp - спорядження для туризму та кемпінгу
0
Мій кошик

Блоки, вертлюги, поліспасти, такелаж

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Блок-ролики і карабіни-вертлюги - незамінні елементи спорядження альпініста.
Одинарний блок-ролик підійде для простих систем і добре впорається із завданням зміни напрямку руху альпіністської мотузки. Деякі виробники випускають таку продукцію, призначену і для досить складних мотузкових переправ. Сталеві подвійні блок-ролики мають набагато надійнішу конструкцію, завдяки чому підходять для організації серйозних поліспастних систем. Використовують їх, в основному, для промислового альпінізму або переправи великих вантажів.

Такелажні пластини

Такелажна пластина служить для організації складних мотузкових систем, створює кілька точок страховки. Також може використовуватися для створення комфортного робочого простору на станції.
Виглядає як металева пластина з отворами - один зверху для кріплення до станції, і кілька внизу для карабінів і спорядження. Роблять їх зазвичай зі сплаву алюмінію для легкості. Зазвичай має форму заокругленого трикутника.
Використовується для проведення рятувальних робіт. Популярний девайс серед фахівців у промисловому альпінізмі. Іноді використовується під час складних технічних сходжень.

Як вибрати блок-ролик

Перш ніж купити блок-ролик, звертайте увагу на його розмір і тип підшипника - саме від цих параметрів залежатиме його ефективність. Найкращими в цьому плані будуть вироби з великим діаметром, а також самозмащувальними втулками. Значно спрощують пересування блоки, які можна встановлювати в будь-якому місці мотузки без потреби заправляти в ролик її кінець.
Розрізняють також блоки з фіксованими і рухомими щічками. Перші легко встановлюються, але вимагають застосування симетричних карабінів, а другі, хоч і не залежать від типу карабіна, повинні розкриватися щоразу перед використанням.

Альпіністські вертлюги в магазині Alp
Альпіністська вертлюга покликана запобігти скручуванню мотузки. Такі пристосування, по-перше, збережуть ваші сили під час підйому, а по-друге, продовжать термін служби блок-ролика. Якість і ефективність вертлюги залежить від типу застосовуваного в ній шарикопідшипника.
Таким чином, моделі з опорним механізмом демонструють максимальну ефективність за рахунок можливості продовження руху вертлюги навіть при дуже великих навантаженнях.
Інтернет-магазин туристичного спорядження "ALP.COM.UA" має широкий асортимент такої продукції, а наші фахівці допоможуть вам визначитися з вибором. Купити такелажні пластини і не сумніватися в тому, чи витримають вони навантаження, можна тільки у перевірених брендів. Наша команда сама любить альпінізм і має амбасадорів, які постійно проходять складні траси і знають наше залізо краще за всіх. Купити блок-ролики і вертлюги можна зі швидкою доставкою в будь-яке місто України. Також продукцію можна знайти і в фізичних магазинах за адресою: Дніпро, (вул. Набережна Перемоги, 62) або Київ (вул. Костянтинівська 71, ТЦ "Шоколад").
 

Поширені запитання:

На сайті alp.com.ua ви зможете знайти різноманітні типи блоків і вертлюгів, такі як блоки з вертлюгом, блок-зажими, вертлюги, поліспасти, протектори, прусик-блоки та такелажні пластини.

Розміри та вага блоків і вертлюгів можуть варіюватися в залежності від їх конкретних моделей та виробників. Кожен тип може мати свої унікальні характеристики, які визначають їх розміри та вагу.

Блоки та вертлюги виготовляються з поліаміду, дюралюмінію, сталі, нейлону або з комбінованих матеріалів..

Разом з блоками та вертлюгами купують карабіни,каски, страхувальні системи, скельне взуття.

Вгору