Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет-магазин Alp - спорядження для туризму та кемпінгу
0
Мій кошик

Товари для туризму

Вступ у світ пригод із магазином товарів для туризму та кемпінгу alp.com.ua

Спробуйте одного разу активні пригоди та вони стануть улюбленим заняттям і джерелом натхнення. Але “іскри” захоплення новим туристичним хобі може не статись, якщо використовувати неякісні товари для походу та кемпінгу. Так, міські кросівки натиратимуть ноги та будуть слизькими на схилах; невідповідний рюкзак боляче врізатиметься в плечі та нерівномірно розподілить навантаження; намет із гіпермаркету протікатиме за першого ж дощику. 

Вибір якісних товарів для кемпінгу та туризму — основне правило для комфортного та безпечного відпочинку. На щастя, сучасні виробники туристичного спорядження створюють та вдосконалюють безліч інвентарю для кемпінгу та походів, який спрощує життя мандрівників. 

Alp.com.ua — це інтернет-магазин, туризм та відпочинок для якого не просто слова, а улюблене заняття. Уся наша команда закохана в подорожі, а тому з легкістю допоможе вам із вибором. 

Зміст:

1. Базовий інвентар для кемпінгу

2. Підготовка до походу

Базовий інвентар для кемпінгу

Для початку варто відрізняти товари для туризму та кемпінгу. Спорядження для походів має бути максимально легким та функціональним, адже його необхідно нести на собі всю дорогу. Кемпінгове обладнання передбачає створення комфортної поїздки на природу автомобілем. Розглянемо з яких товарів варто розпочати вибір у магазині для кемпінгу та туризму.

Рюкзаки

Перший товар, який асоціюється з активним туризмом — це  рюкзак. До його вибору потрібно підійти відповідально, адже на момент походу він стане вашим головним попутником, що має вмістити все необхідне. Щоб не розгубитись у магазині товарів для кемпінгу й походів, пропонуємо чек-лист по вибору рюкзака. 

Призначення
Насамперед варто визначити призначення наплічника для туризму. Вони бувають:

Це рюкзаки широкого призначення для походів різної тривалості. Обʼєм зазвичай 50-80 літрів, має багато строп для фіксації спорядження.

 • Трекінгові

Ці палатки підходять для коротких одноденних походів або трекінгу без ночівлі в наметах. Їх обʼєм 30-40 літрів, зовнішніх кріплень небагато.

 • Експедиційні

Ці рюкзаки створені для тривалих автономних подорожей. Їх обʼєм 80-100 літрів. Для комфортного перенесення вантажів вони мають жорстку конструкцію.

Такі туристичні наплічники теж невеликого обʼєму 30-40 літрів, але створені для штурму вершини та складних сходжень. Відрізняються особливо легкими матеріалами та обтічною формою.

Намети розроблені спеціально для любителів скітуру. Їх конструкція передбачає кріплення для лиж чи сноуборда. Матеріал гірськолижних рюкзаків надміцний, стійкий до перетирання. Спеціальна конструкція спинки захищає при падінні.

Альпіністські намети відрізняються наявністю спеціальних кріплень для альпіністського спорядження: мотузок, льодорубів, кішок.

Товари для дітей розроблені з урахуванням їх анатомії та зросту. А дитячі рюкзаки-переноски дають змогу туристам брати з собою в туристичний похід найменших: дитина зручно сидітиме в ньому за плечима тата або мами. 

дівчина з туристичним рюкзаком

Наявність каркаса
Рюкзаки для туризму бувають жорсткі або мʼякі (безкаркасні). Другий варіант зараз майже не використовується, адже лише жорстка анатомічна спинка може гарантувати комфортне перенесення ваги.

Обʼєм
Багато новачків помиляються під час вибору літражу туристичного наплічника: хтось вибирає 100 літрів для одноденного походу, а хтось 30 літрів для тижневого. 

Обʼєм Призначення
20-35 літрів Одноденні походи, мандрівки з ночівлею в закладах розміщення, міське використання
35-50 літрів Кількаденні походи в теплий сезон
50-80 літрів Походи середньої тривалості
80-100 літрів Багатоденні автономні походи
100-150 літрів Автономні експедиції

Купити все для кемпінгу простіше, адже спорядження не потрібно нести на собі.  Кемпінг товари можна навіть скласти в машину без рюкзака.

Умови подорожі

 • Щоб правильно вибрати наплічник для походу, необхідно враховувати також умови мандрівки. 
 • Сезонність: зимою необхідний більший літраж, ніж літом, через обʼємність зимового спорядження.
 • Тривалість походу: зазвичай обʼєм залежить саме від тривалості.
 • Стать: існують жіночі рюкзаки, які більш адаптовані під їх анатомію.
 • Специфіка туристичної подорожі: вибирайте рюкзак під конкретні потреби.

Намети та укриття

Наступний базовий елемент серед товарів для кемпінгу та туризму — це намет. Він слугує тимчасовою домівкою та має захистити від холоду, вітру та опадів. Від правильного вибору туристичного намету залежить комфортний сон, а від якості сну — успіх усього походу. Пропонуємо чек-лист вибору надійного укриття для туризму.

Види наметів
Намети також бувають різних видів, важливо в них розібратись, щоб не купити кемпінг товари для туризму, коли плануєте в піший похід.

Це намети для пішохідного туризму, легкі та функціональні. Зазвичай купольної форми з одним або двома тамбурами.

Товари для кемпінгу розроблені для максимально комфортного відпочинку на природі. Вони просторі та великі, часто висотою в повний зріст. Кемпінгові намети використовують вдень як укриття для відпочинку та розваг, тому багато моделей мають вікна для денного світла. Вони важкі (можуть важити до 15 кг) та потребують складнішого встановлення, ніж похідні намети. Не підходять для перенесення у наплічнику. 

Це туристичні намети для складних умов високогірʼя під час альпіністських сходжень. Вони мають витримувати сильні вітри та заметілі, швидко встановлюватись та бути надлегкими. Бувають навіть моделі з мембранної тканини. 

 • Експедиційні

Це намети для тривалого використання в умовах експедицій. Вони мають бути просторі та комфортні для тривалого проживання, при тому достатньо міцні та стійкі до екстремальних умов.

 •  Пляжні

Намети для узбережжя мають спеціальні кілочки, що добре фіксуються у піску; покращену вентиляцію та захист від сонця. Можуть використовуватись як пляжний тент.

 • Велонамети

Ці намети обладнані обʼємним тамбуром, що слугує укриттям для велосипеда.

 • Мисливські

Відрізняються камуфляжним дизайном. Часто одношарові. 

 • Підвісні намети

Унікальна розробка, що дозволяє підвісити намет між стовбурами, мов будиночок на дереві.

 • Санітарні 

Існують також спеціальні гігієнічні намети, які використовуються для душу або туалету у кемпінгу.

Місткість
Вибір намету в магазині все для кемпінгу залежить і від кількості користувачів. Виділяють:

Сезонність
За сезоном туристичні намети поділяються на:

 • трисезонні,
 • зимові,
 • літні.

Оптимальний варіант — трисезонні моделі. Зазвичай саме вони становлять більшість асортименту товарів в інтернет-магазині для туристів.

Конструкція
Намети для туризму можуть мати різний каркас. Варто виділити:

 • Купольні: найпоширеніша форма з двох однакових дуг, що перехрещуються.
 • Тунельні: кілька дуг кріпиться паралельно одна до одної, утворюючи форму бочки.
 • Геодезичні: конструкція з чотирьох дуг, що перехрещуються.
 • Хаб: складаються з основної дуги з розгалуженнями.

намет

Комфортне проживання в наметі
Як будинок без меблів — це просто коробка, так і намет потребує додаткового спорядження для комфортного проживання. Варто також придбати для туризму та кемпінгу:

Для ізоляції підлоги намету від холодної землі необхідний туристичний килимок. Він може бути пінним, надувним та самонадувним. Пінні каремати відчутно дешевші, але надувні моделі значно тепліші та зручніші. 

Спальник необхідно вибирати залежно від температурного режиму та матеріалу. Виробники зазначають три температурних показники, орієнтуйтесь на температуру «комфорту».

 • Освітлення

Для освітлення намету знадобиться кемпінгова лампа

Збільшити тамбур чи створити зону для приготування їжі або відпочинку допоможуть туристичні тенти.

Трекінгове взуття

Третій «кит» на якому тримається туристичне спорядження — це трекінгове взуття. Комфортне та безпечне пересування у пішому поході — важливіше за все. Для кемпінгу цей пункт можна проігнорувати, якщо ви не плануєте піших вилазок з місця табору. 

трекінгове взуття

Трекінгове взуття гарантує надійну фіксацію ноги, зчеплення з поверхнею, амортизацію та захист від травм. Під час його вибору звертайте увагу на:

Вид
Вибирайте необхідний вид взуття, залежно від ваших потреб.

Вид Призначення
Сандалі Для нескладних літніх мандрівок
Трекінгові кросівки Для хайкінгу
Черевики. Для легкого трекінгу Для хайкінгу та нескладних трекінгових маршрутів
Черевики трекінгові Універсальний варіант для більшості походів середньої складності
Черевики для важкого трекінгу Для складних сходжень
Черевики для альпінізму Для професійного використання під час альпіністських сходжень

Технологічні особливості
Звертайте увагу на такі параметри:

 • Наявність мембрани

Мембранне взуття для туризму захищає ноги від промокання і при цьому дає змогу їм дихати. Обовʼязково вибирайте якісну мембрану для зимового взуття. Для посушливих регіонів краще обійтись без мембрани, щоб покращити вентиляцію взуття. Для надто вологих районів краще також уникати мембрани: якщо вона все ж намокне, то сохнутиме дуже довго.

 • Якість підошви

Підошва має забезпечувати зчеплення та амортизацію. Якісна підошва складається з кількох шарів: антибактеріальна устілка, проміжна підошва, жорстка підошва, протектор. Вибирайте агресивність протектора залежно від складності та типу ландшафту. 

 • Сезонність

Більшість взуття для туризму є універсальним та придатним для використання у будь-який сезон. Теплоізоляцію можна коригувати за допомогою трекінгових шкарпеток. Але для особливо холодних умов вибирайте зимове трекінгове взуття з утеплювачем.

Підготовка до походу

Щоб взяти з собою все для кемпінгу та туризму, але при цьому лише найнеобхідніше — складіть список речей. Рекомендуємо умовно поділити спорядження на категорії. 

Категорія Список речей
Для перенесення
Спорядження для табору
Взуття
Одяг
Приготування їжі
Їжа Необхідний запас продуктів або сублімована їжа
Пиття
Аптечка
 • антибактеріальна мазь
 • матеріали для перев'язування
 • еластичний бинт
 • засоби проти опіків
 • жарознижувальне та знеболювальне
 • протизапальний засіб
 • ліки проти застуди
 • ліки проти діареї
 • крем для полегшення укусів комах
 • індивідуальні лікарські препарати
 • сонцезахисний крем
 • бальзам для губ
Косметичка
Освітлення
Навігація

Якщо ви плануєте відпочинок на кемпінгу, знадобляться ще меблі для пікніка і кемпінгу. Серед них можуть бути столи, стільці, розкладачки, холодильники та навіть туристичні кухні. Також візьміть з собою різноманітні аксесуари для кемпінгу: гірлянди для атмосфери, гамаки, настільні ігри та спорядження для активних розваг.

Пропонуємо також чек-лист порад для мандрівників:

 • Якщо вас чекає піший похід — кожен зайвий грам грає роль. Вибирайте максимально легке спорядження.
 • Використовуйте тонкі гермомішки для збереження спорядження сухим всередині рюкзака. 
 • Розфасуйте продукти відповідно до прийомів їжі. 
 • Завжди звертайте увагу на водонепроникність основних речей, таких як намет та рюкзак.
 • Не одягайте нове взуття одразу в похід.
 • Купуйте одяг за принципом багатошаровості: термобілизну, утеплювальний та захисний шари.
 • Ретельно доглядайте за туристичним спорядженням. 

Правильно вибрані туристичні товари — це запорука безпеки, комфорту та задоволення від пригод. Завдяки спорядженню для кемпінгу та туризму ви будете готові до будь-яких випробувань дикої природи. 

Не відкладайте покупку професійного спорядження — мандри вже чекають! Звертайтесь в інтернет-магазин якісних товарів для кемпінгу та туризму Alp.com.ua. Якщо виникнуть сумніви яке купити спорядження для кемпінгу чи походів — наші менеджери з легкістю порадять, спираючись на власний досвід. Адже вся наша команда обожнює пригоди. 

Тож спробуйте активні мандри і ви відкриєте для себе дивовижний світ пригод!

Вгору