Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет-магазин Alp - спорядження для туризму та кемпінгу
0
Мій кошик

Гідрокостюми для дайвінгу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Гідрокостюм — це основний вид екіпірування в дайвінгу, купуючи його, варто знати мету занурення, глибину та тривалість. Головне його призначення в тому, щоб знизити вплив води на організм людини і, перш за все, забезпечити теплоізоляцію. Адже вода досить швидко забирає тепло у тіла, і залишаючись довго під водою без костюма є великий ризик переохолодження.

Типи гідрокостюмів для дайвінгу:

Існують трьох видів:

 • сухі;
 • напівсухі;
 • мокрі. 

Сухий гідрокостюм для дайвінгу, як зрозуміло з назви, не пропускає воду і максимально обмежує пірнальника від довкілля. Це досягається завдяки використанню ущільнюючої обтюрації на руках, шиї та стиках. А також використовуються газо- та водонепроникні блискавки. 
Переважно, цей тип зберігає тіло сухим, але не зігріває. Тепло зберігається завдяки утеплювачам. Тож, підбираючи собі відповідний сухий гідрокостюм, варто враховувати, що він має сидіти досить вільно, аби можна було одягнути максимальну кількість з необхідних утеплювачів, та не відчувати скутості в рухах чи диханні. Та водночас він має сидіти на тілі достатньо щільно, для забезпечення комфорту.
Сухі костюми можуть використовуватись у воді різних температур — все регулюється товщиною костюма та типом утеплювача, який одягається.
Щоб купити сухий гідрокостюм для дайвінгу варто ретельно зважувати всі "за" і "проти", адже ціна на них досить висока.

Напівсухі гідрокостюми — це проміжний тип, що розвивається. Як і сухий, такий костюм має ущільнюючі манжети на рукавах, штанинах, шиї і гермозастібку, а також наділений підвищеними властивостями водонепроникності. Вода все ж може проникати під нього, як і в мокрий, проте це рідкісне явище, яке легко усунути правильним підбором гідрокостюма та супутнього спорядження. 

Мокрі гідрокостюми — найпоширеніший вид. З назви «мокрих» зрозуміло, що вода потрапляє до внутрішнього простору. Проте, опинившись там на початку, її циркуляція обмежена, тому вода швидко прогрівається від тепла тіла. Чим щільніше сидітиме костюм, тим менше води потрапить під нього і менше енергії піде на її прогрів. Однак з часом холодна вода все ж проникає всередину, і пірнальник продовжує втрачати тепло.

Більшість гідрокостюмів виготовляються із неопрену — це водонепроникний еластичний та стійкий до компресії матеріал.
Мокрі гідрокостюми випускаються виключно з неопрену, що завдяки своїй пористій структурі забезпечує гарну теплоізоляцію.

Сухі костюми виробляються з:

 • пресованого неопрену (гарно облягає та зігріває у холодній воді, проте масивний та не стійкий до зносу); 
 • подрібненого неопрену (має схожі властивості до пресованого, проте більш стійкий до механічних пошкоджень);
 • триламінату (майже не зберігає тепло).

За конструкцією гідрокостюми для дайвінгу бувають:

 • короткі ("шорті") — з короткими рукавами та штанинами. Бувають з довгими штанинами та короткими чи відстібними рукавами. Це завжди мокрі костюми, які використовуються в дуже теплій воді (наприклад, під час серфінгу, вінд-серфінгу, сплавів).
 • довгі ("лонг") — з довгими рукавами та штанинами. Можуть бути і сухі, і мокрі.
 • монокостюми — комбінезони на все тіло (переважно з шоломами). Не порушують природної плавучості людини.
 • роздільні — комбінезони на лямках і куртки з рукавами та шоломами. Мають подвійний шар неопрену, тож тепліші за монокостюми.
 • комбіновані — містять декілька частин (монокостюм + куртка + шолом), різні поєднання надають можливості підшукати найоптимальніший варіант комплекту під певний випадок.

Залежно від температури води та тривалості занурення, гідрокостюм підбирають також за товщиною. Зазвичай для теплої води беруть костюм завтовшки 3–5 мм (для 30°C і вище — мокрий костюм 2 мм). Для холодної води вибирають товщину 7–11 мм (менше 12°C — сухий костюм).

Зважаючи на важливість щільного прилягання, чоловічі та жіночі гідрокостюми для дайвінгу відрізняються між собою кроєм. Враховуються всі особливості фігури, що дає можливість оптимально підібрати відповідне спорядження. 

Забарвлення може бути на будь-який смак, оскільки воно відіграє виключно естетичну роль.

Гідрокостюми для дайвінгу в інтернет-магазині ALP

Купити гідрокостюм для дайвінгу можна у нашому інтернет-магазині. Ціна на гідрокостюм для дайвінгу залежить від безлічі факторів (вид, матеріал, бренд, конструкція тощо). Ми допоможемо індивідуально підібрати комплект, проконсультуємо стосовно усіх тонкощів та дамо відповіді на ваші питання, у тому числі й на поширене питання — “Скільки коштує гідрокостюм для дайвінгу?” — після того, як дізнаємось про всі ваші вимоги до нього. Продаж та відправка товарів здійснюється в будь-який населений пункт України, відомий кур'єрській службі Нова пошта.

Вгору