Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет-магазин Alp - спорядження для туризму та кемпінгу
0
Мій кошик

Сноуборди

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Дошка для сноуборда — найкраща розвага взимку

Компанії сноубордистів на курортах суттєво зростають у порівнянні з лижниками: це дуже модний вид активності взимку серед молоді. До того ж сноубординг із 2002 року – визнана олімпійська дисципліна. Кататися на борді деяким набагато простіше, ніж освоювати лижі – у сноубордингу черевики м'які, а перший кайф від спуску при хорошому інструкторі можна випробувати після кількох годин практики. Сучасний ринок пропонує різні дошки: як для новачків, так і для професіоналів.

Особливості конструкцій сноубордів різних типів

Борди тільки на перший погляд здаються однаковими, проте насправді їх кілька видів, і вирішивши купити сноуборд, вас може здивувати різноманітність.

Залежно від стилю катання, рівня райдера та схилів дошки класифікуються:

 • фрірайд;
 • карвінг;
 • фрістайл.

Дошка за формою може бути:

 1. Directional – спрямована, для катання по свіжому снігу або фрістайлу. Характерний широкий та м'який ніс, хвіст – навпаки, жорсткий.
 2. Twin – симетрична, з рівномірною шириною та жорсткістю. Для трюків та стрибків.
 3. Directional-Twin – спрямовано-симетрична. Гібрид, який в залежності від розташування кріплень, може універсально використовуватись на "пухляку" та на трамплінах.

За конструкцією борди також мають три різновиди:

 1. Sandwich (сендвіч) – матеріали розташовані за принципом сендвіча: усередині – сердечник, навколо нього – скловолокно, а на ковзаючій поверхні – особливий пластик, зверху дошки – декоративне покриття. Краї запечатані АБС-пластиком.
 2. Cap (кеп) – та ж будова, що і у сендвіча, тільки без АБС-пластика. Така дошка швидше зношується.
 3. Sandwich-Cap (сендвіч-кеп) – щось середнє між першими двома.

Як вибрати гірський сноуборд для комфортного катання

"Дошка для сноуборда в Україні" – такий пошук все частіше видають пошукові системи, що говорить про надзвичайну популярність цього виду спорту. Щоб вибрати класну модель, на якій можна прогресувати та кайфувати на трасах, дізнайтесь свій рівень та досвід, визначте, де кататиметесь: у парку, на схилах або в диких місцях.

Любителям можна розглядати дошки із класичним вигином. Він надає контроль швидкості. Ця форма у повороті створює однаковий тиск і тому дошка легко маневрує.

Спортсмени, хто працює у фрістайлі або катає паудер-схилами, обирають дошку з вигином рокер (у народі – "банан"). На таких дошках простіше робити обертання і вони надійні в управлінні у фрірайді.

Мають значення такі характеристики:

 • ширина;
 • довжина;
 • вага та розмір;
 • тип вигину;
 • симетрія/асиметрія дошки;
 • бренд.

Не забувайте про фактор зниженої ціни торішніх колекцій, щоб зробити максимально вигідну покупку.

Плюси купівлі в інтернет-магазині Alp

Вибрати класну екіпіровку та гірський сноуборд в інтернет-магазині Alp – правильне рішення. Ми допоможемо підібрати найкращий інвентар та обладнання для сноубордиста, враховуючи ваші параметри та побажання щодо комплектації. На сайті колосальний асортимент виробів для зимових активностей: ви можете вибрати за каталогом, оформити онлайн-замовлення, а можете заїхати особисто до нас у гості: у Києві та Дніпрі у нас є фірмові фізичні магазини. Наші товари всі з гарантією, високою якістю та від перевірених виробників.

Вгору