Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет-магазин Alp - спорядження для туризму та кемпінгу
0
Мій кошик

Самостраховки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Самостраховки – один із важливих елементів спорядження будь-якого альпініста, скелелаза, а також тих туристів, які ходять не лише пішими треками, але й люблять долати скельні рельєфи. Крім того, якщо ви захоплені спелеологією, спуск у печери також має бути безпечним, і там також використовуються системи страховки. Як відомо з назви, цей пристрій покликаний забезпечити безпеку людини, особливо, коли немає інших додаткових страхувальних складових. По суті, це відрізок динамічної товстої мотузки, з'єднаний кінцями зі страхувальною системою – її ще називають страхувальними вусами. Іноді це стропи з петлями, щоб швидше закріпитися в страхувальну систему або в перила, гак. Самостраховка тримає вас на точці фіксації, не дає статися найгіршому під час зриву.

Для чого потрібна самостраховка

Самостраховка запобігає неконтрольованому падінню, поглинаючи енергію ривка, а також серйозні травми при зриві.

Самостраховка застосовується:

  • альпінізм;
  • промальпінізм;
  • рятувальні роботи;
  • скелелазіння;
  • спелеотуризм;
  • екстремальний туризм;
  • віа феррата;
  • каньйонінг.

Всі висотні роботи або активності в горах, на скелях, навіть на маршруті віа феррата передбачають використання самостраховки. В альпінізмі застосування самостраховки обов'язкове, і перше, чому вас навчать – це її споруджувати з різних видів мотузок, строп і застосовувати правильно. У промисловому альпінізмі також використання самостраховки регулярне, оскільки роботи часто йдуть у не менш ризикованих висотах та складних умовах, ніж у горах. Найнеприємніше у висотних активностях – ризик зриву. Різке падіння супроводжується серйозним навантаженням, оскільки включаються закони фізики, що перетворюють вашу, можливо, невелику вагу в досить важку масу, яка, не маючи надійно утримуючої системи страховки, може коштувати вам життя. Тому дуже важливо правильно вибирати самостраховку, знати різновиди, вміти її застосовувати та робити з підручних засобів, у разі потреби.

Правила вибору

Самостраховок на ринку багато і важливо розуміти, що вам потрібно. Оскільки для кожного маршруту є свої особливості, які важливо враховувати для правильного розрахунку безпеки. Наприклад, самостраховка для віа феррати. Цей різновид зовні відмінний: така собі "гармошка" зі стропи. Вона є справжнім амортизатором ривка. На невеликих проміжках закріплення це мега-надійна штука. При зриві спеціальні шви, що тримають самостраховку у вигляді гармошки, рвуться, створюючи ефект амортизації. Із недоліків – треба міняти, якщо після зриву всі шви розійшлися.
Отже, перш ніж надавати перевагу тій чи іншій самостраховці – варто зрозуміти, для яких саме цілей ви будете її використовувати.

Інтернет-магазин ALP: вигоди та переваги купівлі 

Тут легко порівняти та вибрати, адже для цього на сайті є детальні описи самостраховок, із фото та відгуками. Та якщо навіть попри це вам важко визначитися – завжди можна звернутись до  наших консультантів онлайн чи по телефону, вони охоче допоможуть, розкажуть про переваги й недоліки та разом із вами підберуть найвідповідніший варіант самостраховки під ваші потреби.

Найпоширеніші питання:

 

Наші покупці часто зупиняють вибір на таких моделях:

Вгору