Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет-магазин Alp - спорядження для туризму та кемпінгу
0
Мій кошик

Закладні елементи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Закладні елементи для альпінізму бережуть життя

Закладні елементи для альпінізму використовуються під час проходження складних ділянок маршруту, де немає можливості організувати точки страховки за природні елементи рельєфу (каміння, виступи, дерева). В альпінізмі в ролі закладних елементів використовують закладки, френди, капперхеди та інше подібне спорядження. Правильно закладена страхувальна точка може витримати силу ривка, якщо лінія страховки із закладних елементів закладена правильно. Найпопулярнішими та доступними видами закладних елементів є закладки та френди.

Види та особливості конструкції закладних елементів

Закладки – це спеціалізовані максимально прості пристрої для встановлення в тріщини та розломи – елементи справжнього рельєфу. Складені з самого тіла закладки і робочого тросика, ці, на перший погляд, прості і маленькі пристрої, здатні витримувати велике навантаження до двох тонн. Після установки в трос простібається відтяжка, через яку проходить страхувальна мотузка. Існує велика різноманітність закладок, що відрізняються одне від одного лише формою закладного елемента.

Френди ж мають значно складнішу конструкцію, і складаються з:

  • міцного гнучкого стержня;
  • рухомих кулачків-ексцентриків;
  • кільця страхувальної петлі;
  • тросика.

Завдяки рухомим кулачкам френди можна пристосувати для використання в щілинах різного розміру, що робить їх універсальнішими, ніж закладки. Але через свою складну конструкцію ціна на френди набагато вища, ніж на інші закладні елементи, такі як закладки або гаки.

Купити закладні елементи – френди та закладки – можна у нашому інтернет-магазині. Великий вибір наборів для будь-яких цілей представлений у зручному каталозі. Відправлення замовлення здійснюється у такі міста як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Житомир, Кропивницький, Черкаси, Суми, Чернігів та інші, у яких працюють транспортні служби.

Поширені запитання:

Очищайте закладні елементи від бруду, пилу та інших забруднень. Перевіряйте на наявність пошкоджень, тріщин або ознак зношення. Зберігайте в сухому та захищеному від прямих сонячних променів місці. Уникайте контакту закладних елементів з агресивними хімікатами або розчинниками.

Регулярно перевіряйте стан і надійність перед використанням.

Рекомендується замінювати закладні елементи після 5-10 років експлуатації або відповідно до вказівок виробника. Важливо також регулярно перевіряти стан закладних елементів і замінювати їх при виявленні пошкоджень, тріщин або ознак зношення, навіть якщо термін експлуатації ще не минув. Безпека завжди має бути пріоритетом.

Вгору