Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет-магазин Alp - спорядження для туризму та кемпінгу
0
Мій кошик

Надувні килимки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Надувні килимки для туризму

Надувний туристичний килимок — це найтехнологічніший вид поміж карематів, який наразі займає провідні позиції на аутдор-ринку.  Надувні килимки мають безліч переваг, тому користуються все більшим попитом у досвідчених туристів, зокрема у тих, для кого важливі вага та розмір. 

Основними перевагами надувних карематів є:

 • комфорт і практичність;
 • мала вага та компактний розмір;
 • широкий ціновий діапазон. 

Надувний каремат — це найлегше і найкомпактніше з можливих рішень, адже завдяки тонкій тканині та відсутності спіненого наповнювача всередині — його вага мінімальна і водночас він займає небагато місця в рюкзаку. 

Користуватися надувними килимками досить просто. Щоб надути — достатньо скористатися чохлом-насосом (йде у комплекті або його можна купити додатково), приєднавши його та випхавши повітря в килимок кілька разів. При надуванні ротом це займе трохи більше часу, та й не рекомендується, особливо якщо килимок має наповнювач усередині. 

Здувається він також досить швидко, адже з відкритим клапаном повітря виходить назовні без перешкод і лишається тільки скрутити надувний каремат. 

Надувний килимок має будову з поперечних або поздовжніх тканинних каналів, що заповнюються повітрям. Ці канали можуть бути як порожнистими — для максимального зменшення ваги, так і заповнюватись пухом чи синтетичним наповнювачем — для покращення теплоізоляційних властивостей.

Основні особливості туристичних надувних килимків

Головна особливість надувних карематів полягає у тому,  що за невеликої ваги та розміру — вони можуть бути “найтеплішими”, маючи найвищі R-value (коефіцієнт, відображаючий ефективність килимка стосовно запобігання проходженню теплової енергії крізь себе). 

Для поліпшення теплоізоляції виробники вдалися до різноманітних рішень, як от:

 • вміщення всередину наповнювача з гусячого пуху або синтетичного мікроволоконного утеплювача;
 • створення структури з трикутних осередків, які перешкоджають руху повітря всередині, запобігаючи теплопередачі;
 • розміщення в карематі спеціального внутрішнього шару, покритого алюмінієм, який гарно відбиває виділену вами теплову енергію;
 • створення двошарової конструкції, для циркуляції повітря по двох відокремлених відсіках (окрім покращення теплоізоляції це дає змогу лишитися хоча б на одній з надутих частин, у разі механічного пошкодження).

Якщо порівнювати надувні килимки із самонадувними — основною відмінністю є відсутність спіненого матеріалу всередині. Завдяки цьому вони менше важать і легше здуваються, адже ніщо не заважає повітрю виходити і не чинить опір при скручуванні, розпрямляючись. Проте, у гонитві за меншою вагою, часто зовнішню тканину надувних карематів роблять досить тонкою і, відповідно, менш стійкою до механічних пошкоджень. Тому вони можуть потребувати більш дбайливого користування.

Порівнюючи надувний килимок з пінним карематом, до відмінностей можна віднести: 

 • комфорт (повітряна подушка дає змогу не відчувати твердої поверхні, з усіма її нерівностями);
 • компактність (хоч вага у звичайного килимка може бути такою ж, як у надувного — про розміри цього не скажеш, адже скручена “пінка” набагато об’ємніша);
 • зносостійкість (тут палиця двох кінців, з однієї сторони — при дбайливому користуванні надувний килимок прослужить довше звичайного, не втрачаючи своїх ізоляційних властивостей, але з іншої — пінний каремат не боїться механічних пошкоджень і в разу проколу не втрачає своїх властивостей);
 • ціну (найпростіша “надувашка” може коштувати так само, як і гарний каремат з піни, та якщо вам потрібен надувний килимок в намет з наповнювачем чи з щільнішої тканини (для збільшення зносостійкості) — ціна зростатиме відповідно до вимог).

Купити надувний каремат в інтернет-магазині Alp

На сайті представлений широкий асортимент найрізноманітніших моделей кращих та перевірених виробників.  

Купити туристичний килимок легко і просто у нашому магазині. Для самостійного вибору є усе необхідне: детальні описи товарів, якісні фото, відгуки користувачів та актуальні ціни.

Якщо ж вам потрібна допомога з вибором — наші фахівці завжди готові проконсультувати і підібрати надувний туристичний килимок відповідний до ваших потреб. 

робити замовлення можна онлайн (скористувавшись формою на сайті), за телефонами чи поштою (вказаними у “Контактах” в шапці сайту) або за допомогою соц.мереж.

Також ми маємо фізичні магазини у Дніпрі та Києві, тож раді будемо вас бачити у Дніпрі, за адресою вул. Набережна Перемоги, 62 та в Києві, за адресою вул. Костянтинівська, 71, ТЦ «Шоколад».

Поширені запитання:

Вибирайте надувний килимок залежно від свого зросту та розмірів намету.

Від товщини килимка залежить його теплоізоляція та комфорт. Зазвичай килимки доступні у різних товщинах, від тонких (приблизно 2,5 см) до товстих (понад 7,5 см). Верхню частину килимку виготовляють з м’яких нейлону та поліестеру. Низ виготовляють з міцнішого матеріалу з антиковзаючим покриттям.

Вибирайте температурний режим залежно від сезону, в який плануєте використовувати килимок. Також враховуйте температурний режим свого спальника та власні відчуття холоду.

Разом з надувними килимками купують спальні мішки, намети, рюкзаки, та флісові кофти.

Вгору