Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет-магазин Alp - спорядження для туризму та кемпінгу
0
Мій кошик

Гідрокостюми

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Високоякісні гідрокостюми для дайвінгу

Почнемо із простого, що таке гідрокостюм? Це вузькоспеціалізований одяг, призначений для підводного полювання, дайвінгу, водолазних робіт, для підводного плавання та водних видів спорту. Його пряме призначення у тому, щоб знизити вплив води на організм людини. Насамперед – забезпечити теплоізоляцію. Вода дуже швидко забирає тепло у тіла, і залишаючись надто довго внизу без костюма є очевидний ризик переохолодження.

Водолазні костюми: типи, види та особливості

Гідрокостюми для дайвінгу поділяються на такі категорії:

  • сухі гідрокостюми;
  • мокрі гідрокостюми;
  • напівсухі гідрокостюми.

Сухий гідрокостюм, що власне характерно, не пропускає воду, максимально обмежуючи нирця від навколишнього середовища. Це досягається за рахунок використання ущільнюючої обтюрації на руках, стиках та шиї. Крім обтюрації, використовуються водо- та газонепроникні блискавки. Виготовляються зазвичай з неопрену або триламінату. Ціна на сухі гідрокостюми досить висока, тому краще точно визначатися з такою покупкою.

З назви «мокрих» гідрокостюмів випливає, що вода все ж таки потрапляє в підкостюмний простір. Потрапивши туди спочатку, її циркуляція дуже обмежена, тому вона швидко прогрівається теплом тіла. Виготовляються виключно з неопрену, який завдяки своїй пористій структурі відмінно справляється з термоізоляцією. Чим щільніше сидить костюм, тим менше води потрапляє всередину і менше енергії йде на розігрів.

Напівсухі гідрокостюми – проміжний клас костюмів, що розвивається. Напівсухі – тому що вода все-таки може проникати у внутрішній простір, але це рідкісне явище, яке нівелюється правильним підбором костюма та супутнього спорядження.

Дайверський одяг та гідрокостюми для підводного полювання дещо відрізняються між собою. Насамперед, костюм для підводної риболовлі мисливці використовують виключно мокрий із відкритою порою, що створює відчуття «другої шкіри».
Виконуючи одні й ті ж функції, мисливські гідрокостюми мають свої особливості. У підводні гідрокостюми часто вбудовані спеціальні вставки на груди, які полегшують заряджання рушниці. Лікті та коліна зазвичай захищені ламінованими вставками, оскільки багато мисливців шукають свою здобич у камінні та корчах, а зачепити і порвати дорогий, але ніжний, неопрен костюма – раз плюнути. Якщо забарвлення гідрокостюма для дайвінгу – скоріше питання естетики, то мисливські костюми в основному покриті вигадливим камуфляжним забарвленням, яке покликане приховати мисливця від очей уважної та хитрої здобичі.

За конструкцією, мокрі костюми діляться на два типи – «шорті» та «лонг». Знову ж таки, основні моменти зрозумілі з назви. Шорті – гідрокостюми з короткими рукавами та штанинами. Використовуються в дуже теплій воді та для занять водними видами спорту, такими як каяк, серфінг, вінд-серфінг, сплави по річці тощо. Лонг – костюми з повноцінними рукавами та штанинами.

Враховуючи важливість щільного прилягання, жіночі та чоловічі гідрокостюми відрізняються один від одного кроєм. Враховуються всі особливості фігури та фенотипу, що дозволяє оптимально підібрати відповідне спорядження.

Переваги купівлі гідрокостюму в інтернет-магазині Alp.com.ua

Купити гідрокостюми можна у нашому туристичному інтернет-магазині. Ми допоможемо індивідуально підібрати комплект, проконсультуємо про всі тонкощі та питання. Продаж та відправка товарів нашого інтернет-магазину здійснюється в будь-який населений пункт відомий кур'єрським службам Нова пошта, САТ та Автолюкс, чи то Дніпро, Харків, Київ, Одеса або будь-який інший куточок України (за доступними напрямками).
 

Вгору