Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет-магазин Alp - спорядження для туризму та кемпінгу
0
Мій кошик

Динамічні мотузки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Історія застосування мотузок в альпінізмі бере свій початок з перших сходжень в Альпах у XVIII столітті, і виготовлялися ці мотузки з лляних волокон. Якщо активно займаєтеся альпінізмом, а не тільки читаєте про нього у Вікіпедії, тоді ви повинні розуміти, що правильно підібрана динамічна мотузка на маршруті або сходженні не тільки заощадить зусилля, а й значно підвищить ступінь безпеки заходу.

Сучасних динамічних мотузок на ринку спорядження представлено безліч: на будь-який смак і колір. При чому гамма кольорів мотузок, яку пропонують нам виробники, дозволяє підібрати колір мотузки в тон штормівці, скельникам або під колір очей сходника або сходиниці. Крім естетичної сторони, яскраве забарвлення мотузки має практичне значення – яскравий колір дозволяє просто і швидко ідентифікувати потрібну гілку при роботі з кількома мотузками відразу.

У чому ж перевага динамічних мотузок перед іншими видами? Сфера застосування їх досить специфічна і визначається умовами, в яких ця мотузка буде використовуватися. Виготовляються динамічні мотузки з поліамідних волокон, які є досить еластичними, міцними, зносостійкими. Конструкція мотузки досить проста: серцевина, яка складається з безлічі дрібних волокон, і міцна оболонка, яка надійно захищає серцевину від впливу зовнішніх факторів, адже основне навантаження, що приймає на себе мотузка, припадає саме на серцевину.

Особливістю будь-якої динаміки є, перш за все, її здатність подовжуватися під навантаженням. Динамічні якості мотузки визначають якість опору як навантаженням при звичайному застосуванні, так і при поглинанні динамічних навантажень – ударів, стрибків, зривів.

Діаметр альпіністських динамічних мотузок часто коливається від 8 до 11 міліметрів, адже досить часто під час серйозного сходження альпіністи використовують одночасно дві мотузки замість однієї, що значно підвищує зручність та ступінь безпеки подолання маршруту. Деякі мотузки в процесі виробництва піддаються спеціальній обробці просоченням DWR, яке значно підвищує опір мотузки зледенінню, бруду та опадам.

У нашому інтернет-магазині представлений великий вибір мотузок, а наші фахівці допоможуть підібрати та купити динамічні мотузки саме для ваших цілей. Доставка здійснюється транспортними службами в найкоротші терміни в такі міста як Дніпро, Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя та інші, навіть найвіддаленіші куточки країни (за доступними наразі напрямками).

Поширені запитання:

Динамічна мотузка створена для гасіння удару та згладжування навантаження на страхувальні системи і безпосередньо альпініста. На висоті заборонено працювати з іншими типами мотузок.

Мотузки відрізняються оплетенням та діаметром. Обирайте оптимальний баланс між гнучкістю та міцністю для свого досвіду та цілей.

Враховуйте загальну довжину маршруту або траси, яку ви плануєте проходити. Зазвичай доцільно мати деякий запас довжини для непередбачуваних ситуацій чи додаткових анкерів. Якщо ви не впевнені, яка довжина буде найкращою, зверніться до досвідчених альпіністів, інструкторів або спеціалістів магазину. Вони зможуть дати вам поради з урахуванням вашого досвіду та потреб.

Вгору