Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет-магазин Alp - спорядження для туризму та кемпінгу
0
Мій кошик

Зажими Крапля

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Страхувальні зажими Крапля

Зажим "крапля" – це страхувальний зажим перетискного типу, який використовується промисловими альпіністами під час виконання висотних робіт різноманітної складності. Виконання робіт на висоті завжди потребує не тільки знання техніки безпеки, а й беззаперечного виконання певних правил. Одним із головних правил висотників є робота на двох індивідуально рознесених мотузках. Правило трьох точок повинно виконуватися промисловими альпіністами у будь-якому робочому положенні та у будь-який момент перебування на робочих мотузках. Саме для цих цілей використовується страхувальний затискач крапля на окремій мотузці. Він служить точкою підстраховки працівника під час руху по мотузці, під час зриву або непередбаченого обриву другої робочої мотузки.

Крапля кріпиться на вус самостраховки працівника, таким чином створюючи безперервний зв'язок висотника з мотузкою. Зажим "крапля" може вільно працювати у двох напрямках, і легко ковзає по мотузці вгору та вниз залежно від напрямку руху промислового альпініста. Особливістю конструкції краплі є її кулачок, який завдяки відсутності спеціальних зубців значно подовжує термін експлуатації мотузки. За своєю конструкцією затискач "крапля" буває як для одинарної, так і для подвійної мотузки. Здебільшого діаметр мотузки коливається від 10 до 12 мм. Інакше зажим може працювати некоректно.

Залежно від ваших цілей ви можете зателефонувати до нашого інтернет-магазину та купити затискач “крапля” для певного типу навішування: одинарний або подвійний. Від типу конструкції залежить насамперед і ціна зажиму. Наші фахівці в галузі промислового альпінізму допоможуть підібрати необхідний товар, а транспортні служби здійснять швидку доставку територією України до таких міст як Дніпро, Київ, Харків, Одеса та інші населені пункти країни (за доступними напрямками).

Поширені запитання:

Крапля кріпиться на мотузку, згинаючи її, та закріплюється карабіном.

Крапля ефективно показує себе на заледенілих та брудних мотузках, але не користується популярністю в альпінізмі.

Зажим Крапля витримує навантаження не більше 4кН.

Вгору