Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет-магазин Alp - спорядження для туризму та кемпінгу
0
Мій кошик

Зажими для мотузки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Затискачі для мотузок і жумари для альпінізму в магазині Alp.com.ua

У багатьох видах спорту, де є ризик падіння, зокрема з висоти, у спорядженні присутній такий пристрій як альпіністські затискачі, якими здійснюється фіксація. Вони використовуються як для підйому вгору, так і для того, щоб зафіксувати навантажену мотузку, а також для страховки в таких сферах, як туризм, а також у звичайному і в спорядженні для промислового альпінізму.
Найпоширенішими затискачами для альпінізму є жумари, які випускаються багатьма фірмами під праву і під ліву руку. Їхній принцип дії - кулачковий затискний механізм (мотузку затискає зубчаста "собачка"). Стандартний жумар застосовують для мотузок, що мають діаметр 8-12 мм.

Види затискачів для мотузки

Затискачі для мотузки можуть класифікуватися за способом використання:

  • ручні,
  • грудні,
  • ножні.

Існують ще такі види альпіністських затискачів, як гіббси, шанти і кролі, які так само, як і жумари, можна купити в інтернет-магазині "Колекція пригод" разом з іншими пристосуваннями за прийнятними цінами. Вся продукція нашого магазину забезпечує надійну фіксацію мотузки, зокрема і в екстремальних умовах. Більшість затискачів для мотузки встановлюються, а також знімаються дуже швидко за допомогою однієї руки. Це дозволяє зробити проходження вертикальних підйомів швидким і простим.

Купити затискач для мотузки в магазині Alp

Наш туристичний інтернет магазин широкий асортимент затискачів, які виконають будь-яке Ваше завдання. Купити точно перевірений затискач для мотузки можна тільки ґрунтуючись на досвіді. Якщо ж у вас поки що немає власного - прислухайтеся до порад наших експертів, які на практиці знають наше спорядження. Ми є ексклюзивним представником для деяких брендів, тому в нашому інтернет-магазині найкращі ціни. Замовляйте онлайн зі швидкою доставкою у ваше місто. Або заходьте в гості на розповіді про подорожі та поради з вибором у магазини за адресою: Дніпро, (вул. Набережна Перемоги, 62) або Київ (вул. Костянтинівська 71, ТЦ "Шоколад").

Поширені запитання:

Альпіністські затискачі розроблені з урахуванням безпечного використання з мотузкою. При правильному використанні затискачі не пошкодять мотузку, але рекомендуємо їх обов’язково регулярно перевіряти на справність.

Обирайте затискачі, які відповідають діаметру та типу вашої мотузки. Пам’ятайте, що працювати на висоті допускається лише на спеціальній динамічній мотузці.

Для власної безпеки варто перевіряти затискачі для мотузки перед кожним використанням.

Разом з затискачами купують блок-ролики, каски, карабіни, відтяжки, мотузки.

Вгору