Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет-магазин Alp - спорядження для туризму та кемпінгу
0
Мій кошик

Відтяжки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Скелелазні відтяжки для правильного розподілу навантаження

Не в змозі подолати бажання піднятися на вершину, ви погоджуєтесь пройти маршрут не в один кілометр, не боячись сходжень, що тривають дні, тижні? Отже, ви захоплені і «хворієте» на альпінізм. Подобається долати короткі траси маршрутом, облаштованим страхувальними гаками? Отже, ви прихильник скелелазіння. 

Під час занять альпінізмом або скелелазінням ваше спорядження однозначно не може обійтися без комплекту відтяжок, що складається з карабінів без муфт і нейлонової петлі. Спортсмени, які прагнуть полегшити своє спорядження, часто вибирають відтяжки з петлями із дайнему – міцного та легкого матеріалу.

Відтяжки для альпінізму використовуються для того, щоб правильно розподілити навантаження під час зриву спортсмена. Відтяжками для скелелазіння обладнують траси для вправ з лазіння на складність. При виконанні вправ із лазіння на час відтяжки виконують роль точки верхніх страховок. Практично завжди шви на альпіністських відтяжках виробники роблять нитками іншого кольору, щоб було простіше візуально контролювати їхню цілісність.

Придбати відтяжки, укомплектовані ультра-легкими карабінами, що забезпечують виняткову міцність та надійність, ви можете у туристичному інтернет-магазині Alp.com.ua. Асортимент магазину дуже широкий та включає високоякісні відтяжки різних виробників. Вони не підведуть в будь-якій ситуації.

Поширені запитання:

Максимальне навантаження, яке може витримати туристична відтяжка, може змінюватись в залежності від її конкретних характеристик та бренду. Загалом туристичні відтяжки здатні витримувати навантаження від 100 до 500 кг. Однак, точні значення максимального навантаження слід уточнювати у виробника або в інструкції до конкретного типу відтяжки.

Мийте лише м’якими миючими засобами, обов’язково добре просушіть перед зберіганням. Зберігайте в сухому місці подалі від прямих сонячних променів.

Туристичні відтяжки є важливими елементами спорядження і неправильний ремонт може загрожувати вашій безпеці.

Вгору