Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет-магазин Alp - спорядження для туризму та кемпінгу
0
Мій кошик

Слеклайни

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Слеклайн, або простіше кажучи, ходіння по стропі, це досить молодий, але вже популярний вид спорту, який не потребує дорогого спорядження і займатися яким можна практично скрізь.

Наслідком цієї доступності стало зростання популярності цього виду спорту та продажу екіпірування для нього у всьому світі. Україна не відстає від світових трендів, і у нас можна без проблем замовити в інтернеті або купити в спортивному магазині найкращі зразки спорядження для слеклайну.

Слеклайн відмінно розвиває координацію рухів, сприяє зміцненню м'язів ніг та преса. До того ж, він досить безпечний і, крім користі здоров'ю, приносить масу позитивних емоцій.

Як вибрати слеклайн

Зараз слеклайн вже розділився на кілька видів, і для кожного з них є свої вимоги до спорядження, рельєфу та рівня підготовки спортсменів.

  • Лоулайн – стропа невеликої довжини (до 20 м) натягується на незначній висоті над землею. Найбільш простий, масовий та безпечний вид слеклайну, добре, що ціна мінімального набору спорядження невелика.
  • Лонглайн – довжина стропи вимірюється вже кількома десятками, або навіть сотнями метрів. І стропа вішається на висоті 1,5-2 м над землею. Потребує значно технічнішого складного спорядження та вищого рівня підготовки спортсмена.
  • Триклайн – стропа, здебільшого шириною близько 50 мм, чіпляється з великим натягом на невеликій висоті над землею і завдання не так у проходженні дистанції, як у виконанні різноманітних видовищних трюків.
  • Родео – стропа ледве натягнута, і провис сягає кількох метрів. Цей вид потребує рельєфу місцевості з перепадом висот.
  • Хайлайн – стропа натягнута на великій висоті. Має найбільш видовищний вигляд – фото зі сміливцем, що йде тонкою стропою над прірвою, захоплюють дух! Але це ще й найнебезпечніший вид слеклайну, що потребує наявності страховки.
  • Вотерлайн – слеклайн натягнутий над водою. Невдача у проходженні компенсується купанням.

Щоб почати займатися слеклайном (від англ. Slackline - "провисаюча стропа") достатньо придбати недорогий набір, що містить власне стропу та механізм натягу (він же "тріскачка"). Зі зростанням ваших навичок та кількості захоплених відгуків під вашими фото в соцмережах, зростатиме і необхідна довжина стропи, та кількості "заліза", потрібної щоб її натягнути. Але все одно слеклайн залишається демократичним видом спорту, що не потребує значних фінансових витрат.

Переваги купівлі слеклайнів в інтернет-магазині Alp.com.ua

Щоб купити стропи, тріскачки або інші аксесуари для слеклайну, ви можете вибрати собі модель, найвідповіднішу за вартістю та характеристиками, у каталозі нашого інтернет-магазину, після чого ми оперативно організуємо відправлення вашого замовлення кур'єрською службою до Києва, Харкова, Львова, Одеси або до будь-якого іншого міста України (за доступними наразі напрямками). А якщо ви знаходитесь у Дніпрі чи Києві – забрати своє замовлення можна безпосередньо у нас в магазині "Колекція Пригод", що знаходиться у м. Дніпро за адресою вул. Набережна Перемоги, 62, та у м. Київ за адресою вул. Костянтинівська, 71, ТЦ "Шоколад", і одразу випробувати своє нове придбання.

Вгору