Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет-магазин Alp - спорядження для туризму та кемпінгу
0
Мій кошик

Спорядження для водного туризму

Водний туризм як новий вид рекреаційного відпочинку

Водний туризм, як вид відпочинку, набуває все більшої популярності серед населення. Кожний водний похід (і простий, і складний) вимагає від учасників певних знань і умінь, а також достатньої фізичної підготовки. І, звичайно ж, така подорож мусить бути ретельно продуманою і організованою, мають бути правильно підібрані плавзасоби і спеціальне спорядження для водного туризму.

Підібрати і купити недорого все необхідне спорядження для водного походу можна в інтернет-магазині туристичних товарів Alp.com.ua. У нас ви можете придбати:

  • плавальні засоби (каркасні байдарки, надувні байдарки і катамарани) і весла до них від відомого українського виробника Neris;

  • засоби індивідуального захисту і забезпечення безпеки (страхувальні жилети, каски, спаскінці);

  • гермомішки;

  • неопреновий одяг.

Що потрібно для комфортного сплаву: від і до

 

Вибрати та купити спорядження для водного туризму вам допоможуть наші продавці-консультанти, які самі є досвідченими туристами-мандрівниками. Вони підкажуть, який саме плавзасіб підходить для вашого походу, підберуть відповідні до нього весла.

Якщо ви збираєтеся в екстремальне плавання, вам підберуть відповідні за розміром каску і страхувальний жилет та нагадають, що без спаскінця в таку подорож краще не вирушати. Спасжилет буде зовсім не зайвим і в поході по відкритій спокійній воді, якщо ви водник-початківець.

Оскільки подорож пов’язана з водою, дуже важливо захистити речі і продукти від намокання. Для цього існують гермомішки – спеціальні транспортні герметичні ємності, що не пропускають воду і повітря. Є також гермосумка і герморюкзак. Ви можете вибрати те, з чим вам буде зручніше. І не забудьте за гермочохли для гаджетів (смартфонів, планшетів, камер). У наш час без них не обходиться жодна подорож!

Любителям екстремальних спусків по гірських річках, де без занурення в воду не обходиться, а вода в гірських річках завжди холодна, ми пропонуємо придбати неопренову екіпіровку (гідрокостюми та боти), яка захистить вас від переохолодження і збереже ваше здоров’я.

Самостійно ознайомитися із запропонованими товарами для водного туризму ви можете в каталозі. Там представлені докладний опис і характеристики товарів, а також їхні фото та ціна. Доставка обраного вами спорядження здійснюється в найкоротші терміни відомими логістичними службами в будь-який населений пункт України (за доступними наразі напрямками).

Вгору