Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет-магазин Alp - спорядження для туризму та кемпінгу
0
Мій кошик

Статичні мотузки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Тільки найзапекліший спелеолог або промальпер щиро зрадіє пропозиції отримати на день народження замість звичайного подарунка бухту новенької м'якенької стометрової статики. Адже витрата статичної мотузки від інтенсивності її використання у цих двох цільових груп значно вища ніж у інших – туристів чи альпіністів.

Статична мотузка – це необхідний, життєво важливий елемент спорядження, від якого безпосередньо залежить як ефективність, так і безпека будь-якого заходу. Статична мотузка являє собою об'єднання серцевини та обплетення: спеціальне багатожильне плетіння з поліамідних дрібних мотузкових волокон, охоплене спеціальними поліефірними волокнами зовнішньої оболонки, що разом створює феноменальний за своїми показниками ефект міцності.

Статична мотузка має обмежену еластичність і не призначена для амортизації великих динамічних навантажень, тому застосування її виправдане лише при можливих статичних навантаженнях: використання як перила, для натягування переправ, вив'язування станцій і навішувань. Для страховки статичні мотузки, зазвичай, не використовуються. Виняток становить лише здійснення страховки зверху під час спуску. Найчастіше статична мотузка застосовується у промисловому альпінізмі, спелеології чи спортивному туризмі, де можливість непередбаченого та динамічного зриву зведена до мінімуму.

Діаметр статичних мотузок коливається від 9 до 13 міліметрів, і підбирається індивідуально залежно від передбачуваних умов роботи та спорядження, яке використовуватиметься. Деякі мотузки в процесі виробництва піддаються спеціальній обробці просоченням DWR, що значно підвищує опір мотузки зледенінню, бруду та опадам.

Не забувайте, що кожна мотузка схильна до зносу і має певний термін експлуатації, тому в залежності від інтенсивності використання мотузку необхідно міняти раз на сезон.

Великий вибір статичних мотузок для спорту та промислового альпінізму представлений в інтернет-магазині Alp.com.ua: ми пропонуємо лише якісні вироби від виробників, які отримали широке визнання не лише серед споживачів України, а й всього світу. Доставка замовлених товарів займає, зазвичай, не більше двох днів у Дніпро, Київ, Харків, Одесу, Запоріжжя та інші, навіть найвіддаленіші куточки країни.

Поширені запитання:

Статичні мотузки не мають здатності амортизувати удари, як динамічні. Підходять для перил, переправ, кріплень та для додаткових елементів.

Так, як вони не мають здатності до розтягнення, вони міцніші та більш точні для маніпуляцій.

Оцініть свої потреби, цілі та досвід — від цього залежать характеристики мотузки. Найкраще звернутись за порадою до фахівців.

Вгору