Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет-магазин Alp - спорядження для туризму та кемпінгу
0
Мій кошик

Альпіністське спорядження

Якісне альпіністське спорядження – безпека вашого життя

Якісне альпіністське спорядження під час сходження – це не тільки запорука успішного підкорення вершини, але і гарантія збереження вашого життя. Де б ви не знаходилися – на затишних кримських скелях або на стрімких схилах кавказьких гір, першочергове питання, яке повинно хвилювати кожного спортсмена, це питання безпеки.

Забезпечення безпеки в альпінізмі здійснюється завдяки спеціальним засобам, які значно відрізняються від звичного спорядження туриста. Безліч страхувальних і спускових пристроївзасобів індивідуального захисту допоможуть значно полегшити подолання чергового перевалу або підкорення вершини, але для того, щоб правильно застосовувати те чи інше альпіністське обладнання, необхідні спеціальні навички.

Спорядження для скелелазіння включає в себе, перш за все, засоби індивідуального захисту – без них підкорити навіть невелику стрімку стіну буде проблематично. Скелелазне спорядження – страхувальна поясна обв'язка, яка часто блокується з «грудником», а також каска, яка захищає голову від непередбаченого падіння каміння.

Спорядження для альпінізму і індивідуальні засоби захисту

Крім засобів індивідуального захисту існує безліч пристроїв, покликаних значно полегшити та убезпечити ваше перебування на горі. Сучасні виробники не страждають відсутністю фантазії, тому серед величезної кількості спорядження ви можете зустріти «кролів», «равликів» і навіть «крабів». Але для альпіністського сходження необхідні, перш за все, страхувальні і спускові пристрої, які допоможуть швидко подолати спуск або затримати напарника під час зриву. Для вертикального підйому по перилах існує безліч зажимів, які значно полегшують подолання вертикальних ділянок. Безліч карабінів, які пропонують сучасні виробники, по-справжньому дивує: різноманіття форм і матеріалів виготовлення дозволяє підібрати для себе саме той, який необхідний в кожній конкретній ситуації, чи то надійний сталевий карабін або надлегкий карабін з алюмінієвого сплаву.

Як індивідуальні точки опори в альпінізмі використовуються закладні елементи (закладки, френди, крюки), які відносяться до скельного спорядження і вимагають особливих знань і досвіду по їх коректному використанню.

Якщо під час сходжень на вашому шляху непереборною перешкодою стане льодова стіна або сніговий перевал, то подолати таку несподіванку допоможе сніжно-льодове спорядження для альпінізму: льодоруби, кішки, льодобури і інше спеціалізоване гірське спорядження, яке застосовується виключно в умовах наявності снігового або льодового покриву.

Але, мабуть, найбільш необхідним елементом альпіністського спорядження, без якого важко уявити сходження навіть на висоту кількох метрів, є альпіністська мотузка. Використовуючи статичну мотузку для підйому і натягу поручнів, а динамічну – для сходження на небезпечних ділянках, ви не порушуєте закони Всесвіту – кожен елемент виконує свою роботу: динамічна – гасить ривки в разі зриву, статична – забезпечує безпеку проходження ділянки.

Спорядження для промислового альпінізму або промисловий екстрим

Для тих спортсменів, які роботу на висоті зробили основою своєї не тільки спортивної, а й професійної діяльності, існує спорядження для промислового альпінізму у величезному асортименті. Як правило, якістю промислове спорядження нічим не поступається своїм спортивним аналогам, а в деяких випадках навіть перевершує їх за надійністю і універсальністю.

У будь-якому випадку, все спорядження для спортивного або промислового альпінізму, для гірського туризму має бути максимально функціональним, якісним і надійним. Досить часто, під час покупки, саме ціна допомагає зробити вибір на користь того чи іншого виробництва, але хочемо нагадати, що людське життя – безцінне, і економити на цій статті витрат не варто. Використовуючи на висоті тільки якісне спорядження, яке відповідає всім необхідним нормам і сертифікаціям, ви убезпечите себе і своїх рідних від небажаних втрат.

Продаж спорядження сучасними виробниками передбачає великий вибір пристроїв, для будь-якої кишені і рівня користувача: визначитися з конкретним товаром і купити спорядження для альпінізму, яке необхідно саме вам, допоможуть експерти нашого інтернет-магазину туристичного спорядження. Ми відправляємо альпіністське спорядження кожен день транспортними службами САТ, Автолюкс, Нова пошта в такі міста як Дніпро, Київ, Львів, Одеса, Запоріжжя та будь-які інші населені пункти України (за доступними напрямками).

Вгору