Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет-магазин Alp - спорядження для туризму та кемпінгу
0
Мій кошик

Зажими Шант

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Шант – пристрій для самостраховки

Страхувальний зажим "шант" – це справжній друг та помічник будь-якого промислового альпініста під час виконання висотних робіт будь-якої складності. Кожен промисловий альпініст знає, що гарне та якісне спорядження – це не тільки комфорт та зручність виконання робіт, адже іноді працівник знаходиться у вертикальному просторі цілий день, а й запорука безпеки його життя. Міжнародними правилами виконання робіт визначено, що висотник-альпініст повинен завжди бути закріпленим на робочих мотузках у трьох точках, у будь-який момент руху, як мінімум, на двох відокремлено закріплених мотузках. Якщо одна мотузка використовується для спуску та підйому, то друга – для страховки.

Страхувальний зажим "шант" виконує роль страхувального пристрою пережимного типу, який може пересуватися висотником як вгору, так і вниз, але в момент зриву, падіння або будь-якого різкого ривка забезпечить зависання (блокування) працівника на гілці страхування.

Особливістю затиску шант є його конструкція – він підходить як для одинарних, так і для подвійних мотузок, що значно збільшує його універсальність. Крім того, перетискна конструкція і відсутність зубчиків, що "кусають", дбайливо контактують з обплетенням мотузки, що значно підвищує термін її експлуатації. Затискачі типу "шант" випускають лише кілька виробників спорядження, але справжнім першопрохідником серед усіх залишається французький Petzl Shunt. Моделі інших виробників можуть відрізнятися якістю матеріалів і конструкцією, від чого і залежатиме ціна.

Якщо ви вирішили купити зажим шант для страховки та вибрали перевіреного європейського виробника із запатентованою конструкцією, вітаємо! Ви перейшли на новий рівень усвідомлення правил техніки безпеки та вимог у промисловому альпінізмі і дорого цінуєте своє життя. Наш інтернет-магазин гарантує продаж тільки якісного та надійного страхувального спорядження. Замовивши товар сьогодні, вже за пару днів ви зможете зустріти його у таких містах як Дніпро, Київ, Харків, Одеса, Івано-Франківськ, Львів та інших населених пунктах України (за доступними напрямками).

Поширені запитання:

Шант підходить як для одинарних, так і для подвійних мотузок.

Рекомендуємо перевіряти затискачі перед кожним використанням. Це забезпечить додаткову безпеку при роботі на висоті.

Затискач Шант витримує навантаження не більше 4кН.

Вгору