Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет-магазин Alp - спорядження для туризму та кемпінгу
0
Мій кошик

Регулятори та октопуси

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Регулятори та октопуси для дайвінгу

Регулятори для дайвінгу – технічні пристрої, призначені для зниження тиску газу, що надходить із балона, до безпечних для дихання величин, а також для відведення продуктів видиху. Спочатку регулятори були одноступінчастою конструкцією, в якій редуктор знижував тиск газу в балоні до рівня тиску навколишнього середовища. Зараз всі регулятори випускаються як двоступінчасті і складаються з редуктора і спеціального легеневого автомата, які стабілізують і значно полегшують процес вдиху і видиху. Додатково до регулятора можна підключити манометр для контролю витрат повітря та октопусу. Октопус для дайвінгу – це запасний легеневий автомат, який використовується у разі виходу з ладу основного або для допомоги партнеру, якщо той зіткнеться з проблемами. За рівнем захисту від довкілля регулятори поділяються на негерметичні та герметичні, а також із сухою камерою або камерою заповненою спеціальним маслом. За типом клапана вони поділяються на незбалансовані, збалансовані та надбалансовані.
Збалансовані регулятори підтримують стабільний рівень тиску газу для вдиху-видиху. Відмінність надзбалансованих від збалансованих полягає в тому, що вони можуть підтримувати цей стабільний тиск навіть на дуже високих технічних глибинах. Для тих, кому холод не завада і до душі зимовий дайвінг та дайвінг у полярних умовах, є спеціальні зимові регулятори, стійкі до дії холодної води та обмерзання.
У нашому інтернет-магазині можна оформити замовлення та легко купити регулятор для дайвінгу. У нас представлені найпопулярніші серед дайверів бренди, такі як Aqua Lung, Apex та інші. Ціна на моделі залежить, насамперед, від технологічності регулятора та його рівня можливостей. Після оформлення замовлення, логістична служба доставить ваш вибір у будь-який населений пункт відомий кур'єрським службам, чи то Дніпро, Харків, Київ, Одеса та будь-який інший куточок України (за доступними напрямками).
 

Вгору