Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет-магазин Alp - спорядження для туризму та кемпінгу
0
Мій кошик

Десантери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Спускові пристрої Десантери

Під час проведення висотних робіт питання безпеки стосується кожного учасника промислового процесу. Все частіше висотні працівники віддають перевагу якісним автоматичним пристроям для спуску, таким як, наприклад, десантери. Десантер або стопер, як його ще називають у народі – це напівавтоматичний спусковий пристрій, який знайшов своє широке застосування в таких сферах як промисловий альпінізм і спелеологія. Відмінною особливістю десантера від інших спусковиків є можливість плавного, рівномірного і, головне, контрольованого спуску вертикальною мотузкою. Плавність спуску полягає насамперед у наявності спеціальної ручки, яка використовується спортсменом чи висотником для контролю за швидкістю. Використовуються десантери виключно на одинарній мотузці.

Головна перевага стопор-десантерів перед іншими спусковими пристроями – це їх функція самоблокування, під час зриву або різкого ривка: навіть якщо працівник з якихось причин випустить пристрій з рук, він залишиться висіти зафіксованим на мотузці. Зручність використання десантерів під час проведення висотних робіт методами промислового альпінізму довели свою ефективність на важкодоступних та найнебезпечніших промислових об'єктах: він не боїться мокрих і брудних мотузок, легко справляється з промисловими сумішами та фарбою, легко чиститься. Звичайно, ціна на пристрій може змінюватись в залежності від країни-виробника, але принцип роботи у всіх стоперів - схожий.

Тому якщо ви плануєте купити десантер, варто звернутися до нашого інтернет-магазину та замовити його в будь-яку точку України. Наші фахівці допоможуть підібрати як дорожчу, так і бюджетнішу модель пристрою. Ми здійснюємо найшвидшу доставку в Дніпро, Київ, Харків, Одесу та інші міста країни (за доступними напрямками) у найкоротші терміни.

Поширені запитання:

Десантер дозволяє здійснювати плавний, рівномірний та контрольований спуск мотузкою. Також важлива перевага — функція самоблокування під час зриву чи різкого ривка. Навіть якщо пристрій випаде з рук, він теж залишиться зафіксованим на мотузці.

В першу чергу зверніть увагу на призначення. Деякі десантери можуть бути спеціалізовані для скелелазіння, для промислового альпінізму або для спелеології. Обов’язково обирайте перевірених виробників та перевіряйте наявність сертифікації.

Перевіряйте перед спуском чи десантер немає пошкоджень та працює коректно. Ознайомтесь з інструкцією, різні моделі можуть мати відмінності в техніці використання.

Разом з десантерами купують мотузки, карабіни, страхувальні системи, каски.

Вгору