Багатьом туристам добре знайомий старий жарт про те, що головною місією будь-якого походу є можливість взяти їжі побільше, занести її подалі і там з'їсти. Але коли виникає питання екологічності, та що робити з величезною кількістю сміття у горах - вже не до жартів.

Саме тому український бренд ЇDLO стає ініціатором екоакції "Leave No Trace. Не залишай сміття", яка покликана інформувати людей про принципи шанобливої взаємодії з природою та безпосередньо впливати на ситуацію зі сміттям в горах, не залишаючи після себе використаних матеріалів.

А так як ALP Колекція пригод є соціально-відповідальним бізнесом, то ми з радістю доєднуємось до цієї акції та закликаємо всіх любителів гір та продукції бренду також приєднатись до неї.

Як приєднатись до акції?

Треба виконати ці прості дії:

  • будь який відвідувач наших магазинів, що приносить 10 пустих дой-паків від будь якої сушеної або сублімованої української чи закордонної їжі (приймаються сухі та чисті пакети), отримує 1 пачку ЇDLO на вибір безкоштовно;

  • для отримання приза відвідувач має зробити фото з пустими пачками та новою пачкою ЇDLO в магазині та розмістити це фото з відповідними хеш-тегами (#iidlo та #leavenotrace) у соціальних мережах facebook та instagram

  • термін дії акції: 31 грудня 2024

Адресу наших магазинів ви знайдете у розділі Контакти.

Давайте зробимо цей світ кращим ❤️