Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет-магазин Alp - спорядження для туризму та кемпінгу
0
Мій кошик

ALP

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Компанія «Сходження» успішно працює на аутдор-ринку України вже понад 10 років. За цей час ми завоювали довіру магазинів та організацій, а головне безлічі покупців, провели десятки семінарів та взяли участь у різноманітних спеціалізованих виставках.

Підтримуючи постійний зворотний зв'язок з клієнтами, ми часто стикаємося з ситуаціями, в яких люди починають діалог з фрази «було б добре, якщо». Задовольнити деякі бажання клієнтів шляхом пошуку відповідного товару або замовлення його в офіційного виробника, найчастіше виявляється нераціональним або взагалі неможливим. Ми справедливо вирішили, що якщо хочеш щось зробити добре, варто зробити це самим.

Найчастіше «народні умільці» або маленькі підприємства здатні точно і чітко виконати поставлене завдання або, що ще цікавіше, запропонувати ноу-хау, без проблем і зволікань, у зв'язку з чим ми і працюємо з деякими з них, для того, щоб поставляти продукцію для задоволення потреб покупців.

Окрім торгівлі, наша компанія щорічно організовує найбільші мультиспортивні змагання, постійно підтримує величезну кількість різноманітних заходів присвячених туризму, альпінізму, скелелазінню, дайвінгу та здоровому способу життя!

Таким чином, ми дбаємо не лише про постійний розвиток та розширення ринку, учасниками якого ми є, а й популяризуємо активний відпочинок у всіх його проявах.
 

Розгорнути
Вгору