Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет-магазин Alp - спорядження для туризму та кемпінгу
0
Мій кошик

Nalgene

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Nalgene — це бренд пластикових виробів із США, спочатку розроблених для лабораторного використання, включаючи такі предмети, як банки, пляшки, пробірки та чашки Петрі. Головною особливістю виробів було те, що вони були такими, що не б'ються, а за вагою — легшими за скло. Властивості пластмасових виробів зробили їх придатними до роботи з багатьма речовинами у різних температурних діапазонах.

Продукція Nalgene виробляється компанією Nalge Nunc International, яка у 2004 році стала дочірньою компанією Fisher Scientific, нині Thermo Fisher Scientific.

У чому головна особливість пляшок Nalgene? Якщо ви дбаєте про своє здоров'я, зовнішній вигляд, довкілля — багаторазові пляшки для води Nalgene саме для вас. Всім вже давно відомо, що практично весь харчовий пластик, у тому числі й одноразові пластикові пляшки для води, містять шкідливий організму хімічний елемент Бісфенол-А (BPA). У США та Євросоюзі вже кілька років як заборонили виготовлення дитячих пляшечок із вмістом Бісфенолу-А. А багаторазові пляшки для води стрімко витісняють «одноразових вбивць». Всі багаторазові пляшки для води компанії Nalgene не містять Бісфенол-А (BPA Free). Вони виконані з матеріалу Тритан, який пройшов безліч наукових тестувань і був визнаний одним із найкращих матеріалів для медичної промисловості. Це ударостійкий, екологічно чистий, легкий матеріал, що не залишає запахи.

Завдяки великому вибору продукції Nalgene можна підібрати для себе багаторазову пляшку для будь-якого способу життя. А різноманітність кольорової гами дасть можливість перетворити вашу пляшку на модний аксесуар для повсякденного життя та занять спортом!

Розгорнути
Вгору