Зараз підбираю надійні ліхтарі для наших медиків, водіїв  та механіків, бо працювати їм  приходиться  в  будь-яку погоду, в будь-який час доби. І іноді від наявності надійного освітлення напряму залежить життя людини в прямому сенсі цього слова. 

Друзі — Alp.com.ua надали на тестування в бойових умовах цей агрегат.

ліхтарик Skilhunt H04F Mini RC CW

Перше враження  при розпакуванні — якісно зроблена річ. Якісний пластик, резинки. Гумова кнопка вмикання, надійний захист від вологи батарейного відсіку (різьба з о-рінгом), магнітна зарядка без відкритих роз’ємів, міцний алюмінієвий корпус. Так що, найімовірніше, заявлених виробником параметрів із захисту від вологи він дотримається. Під  зливою працював без питань. Ліхтарик не обтяжує голову, за півгодини носіння на голові вже не відчувається. Перевагою на користь компактності та захисту від вологи є відсутність окремого батарейного відсіку. 

При першому вмиканні необхідно видалити захисну плівку на мінусовому контакті акумулятора. Бо я розпакував, поставив на зарядку та чекав на чудо, яке не відбулось. Точніше відбулось, але лише після зняття захисту)). 

До речі, в комплекті є дуже зручна магнітна зарядка від USB, що спрощує заряджання від павербанків та мережі 220. 

На корпусі ліхтарика наявний індикатор розряду, що інформує про стан заряду батареї. В комплекті йдуть запасні о-рінги для кришки батарейного відсіку. 

Щоб зібрати підвіс на резинці довелось трохи напружити мізки та покрутити все це в руках хвилин 15. 

Згодом зібрати підвіс вдалося  — цікавий квест для розвитку дрібної моторики, профілактики хвороби Альцгеймера та деменції. 

ліхтарик Skilhunt H04F Mini RC CW

Потішила гумова накатка на еластичній тасьмі: ліхтарик міцно тримається  як на  голові, так і на шапці. Розмір тасьми легко регулюється пряжками.

Другий квест очікував на мене під час опанування режимів роботи. В інструкції користувача була наявна цікава схема. Завдання спростила текстова  інструкція зрозумілими мовами. Інтуїтивно розібратися навряд чи вдасться, тому, для повноцінного використання всіх режимів, раджу все ж таки ознайомитись з інструкцією. 

Потішили корисні дрібнички — пасок на руку, в який турботливо вже протягнутий шматочок тоненького дроту.  Це має дуже спростити встановлення паска на ліхтар, якщо ви не плануєте носити його на голові. 

В комплекті також є металеве кріплення на Моллі або ремінь, одразу можна начепити на бронік. Це дуже зручно при роботі медиків на евакуації, бо потрібні вільні руки, а на голову ліхтар не вдягнеш, бо там шолом. 

ліхтарик Skilhunt H04F Mini RC CW

До перемикання режимів швидко звикаєш. На максимальному режимі дуже комфортне освітлення, "очі не їсть". 

Якщо відкинути шторку–рефлектор, отримаєш "дальнє" світло завдяки лінзі самого діода. 

Видно далеко, на 50-60 м точно, при цьому під ногами промінь не стискається, "ближнє" освітлення залишається  об’ємним. 

Реальне проникнення променя дуже залежить від погодних умов, бо в  момент тестування у мене була злива)).

Мені перепала модель з діодом білого кольору. У виробника  наче є такі ліхтарі з червоним світлом. Для моїх завдань достатньо і білого. Кому потрібно червоне світло для збереження нічного зору, звертайтесь до постачальника). 

Стосовно тривалості роботи акумулятора, поки можу сказати, що за дві ночі  в умовах холодної погоди (2-3 години роботи в різних режимах) індикатор заряду не змінив блакитного кольору. Випробування триває). 

Кришку батарейного відсіку треба щільно затягувати, бо при встановленні ліхтаря в пластиковий тримач і наступному повертанні його по вертикалі - кришка може відкрутитися на півоберту. Це призводить до втрати контакту, і ліхтарик просто перестає вмикатися.

Загальне враження в цілому позитивне, ціна відповідає якості. 

Це точно не одноразова річ, вона слугуватиме довго.  Я в це вірю).

Варіанти виконання та комплектації можна глянути тут: налобний ліхтар Skilhunt H04F Mini RC CW з акумулятором BL-111 1100mAh

 

автор Олексій Папірний

Автор Олексій Папірний